andy_b
A întrebat pe 26.09.2011, la 11:13
Salut la toti, cei care autrol nimerit la Univ. petrol-gaze din ploiesti la inginerie civila se pare ca degeaba au scris cerere la aceasta facultate, ca si mine :((((, am sunat la ei si mi-au spus ca nu au asa facultate, scrieti aici, cine o mai dat akolo, poate exista vre-o solutie....
Răspunsuri (4)
Busiona
#1
buna..am avut si eu asha situatie anul trecut...suna la minister si cere loc in alta universitate, ei sunt obligati sa-ti ofere alt loc...sa fii insistent...eu o luna intreaga sunam si ma certam si in sfirsit am obtinul alt loc... +40725669941...succes
A răspuns pe 26.09.2011, ora 14:56
student.md
#2
poate o sa-ti ofere alt loc la alta profesie asemanatoare,dar tot la aceeasi universitate
A răspuns pe 26.09.2011, ora 17:59
andy_b
#3
mersi mult!, deja a aparut lista finala, si eu de acum sunt la cluj napoca inscris!!!
A răspuns pe 27.09.2011, ora 09:07
fokuspokus
#4
rog sa m-ajutati))..fusesem admisa inca in turul 1, la bacau ,la facultatea de litere atunci cand eu ,initial ,imi doream sa studiez la jurnalism.Ma pornesc si eu de maine sa sun la Ministreul de invatamant pentru a-mi stabili transferul la o alta Universitate,una de pe lista pe care am mentionato,adica:SNSPA-ul,sau Universitatea din Bucuresti.Rog sa-mi scrieti ceva recomandari,specificari pe care nu le-ati mentionat mai sus.Va multumesc anticipat
A răspuns pe 13.10.2011, ora 18:42