maximuss90
A întrebat pe 26.09.2011, la 12:06
Pentru a pleca la ro cu laptopul este necesar sa avem vriun cec pe el sau nu?cind am venit din America mi-au cerut cec,iar ceilalti ce nu au avut cec le-au privatizat laptopurile.Cum facem?
Răspunsuri (6)
E-A
#1
:)) Fii serios, de unde sa gasesc acum eu cec, la laptopu cumparat acum 2 ani :D? Nu cred ca este asa ceva, nu au dreptul sa le confiste :)
A răspuns pe 26.09.2011, ora 12:10
anirii
#2
nu cere nimeni nimik la vama nici un cec,stai linistit..
A răspuns pe 26.09.2011, ora 12:15
student.md
#3
romania nui SUA.chiar daca viza se face cam asa de greu ca in SUA :D
A răspuns pe 26.09.2011, ora 17:57
Busiona
#4
nu cere nimic, eu circul un an deja cu laptopul si niciodata nu au intrebat nimic
A răspuns pe 26.09.2011, ora 18:14
lucian
#5
probabil cecul este cerut doar in cazul cand LapTop-ul e nou(nu-i despachetat)
A răspuns pe 26.09.2011, ora 18:46
mihai19
#6
Maximuss, aici nu-i America :D te duci la RO asa ca nu-ti fa griji
A răspuns pe 27.09.2011, ora 04:58