adaiulica
A întrebat pe 26.09.2011, la 14:31
salut lume...ATENTIE!!! sunati la universitatile la care ati fost admisi.....eu astazi am sunat la Universitatea Transilvania din Brasov (caci acolo am fost admisa in turul II) si surpriza....au zis ca e problematic anul acesta si ca nu trebue inca sa ne grabim caci locurile noastre sunt sub semnul intrebarii la ei in universitate...a mai sunat cineva la universitatile unde ati fost admisi? ce au zis cei de acolo? cuiva i sa intimplat o situatie similara? ms mult
Răspunsuri (3)
student.md
#1
adaiulica:oricum fa viza.daca pe site-ul ambasadei au aparut lista si pe edu.ro deasemenea,cred ca trebuie de dus.
A răspuns pe 26.09.2011, ora 17:52
adric
#2
eu cred ca inca nu s-a primit ordinul de al minister. tre sa ne facem viza. si sa mergem sa confirmam pe loc.daca desigur e ok sa sunam, atunci da.
A răspuns pe 26.09.2011, ora 18:04
VikaB
#3
Si eu am sunat astazi la Ploiesti si mi-au spus ca nu au primit nici o lista cu cei admisi din MD,si drept urmare nu pot sa ma ajute cu nici o informatie ce tine de camin ,s.a.
A răspuns pe 26.09.2011, ora 20:40