catea_92
A întrebat pe 26.09.2011, la 18:37
oameni buni, heelp, trebuie de confirmat locul unde am fost admisi>?cum se primeste cu caminele daca nu voi fi cind se vor repartiza?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 26.09.2011, la 18:37