pitaGOREA
A întrebat pe 26.09.2011, la 19:28
Oameni ajiutatz un biet bobok!!!!!!!!!!!
Cind o sa vina ordinul de la minister????????
Cind o sa vina ordinul de la minister????????
Răspunsuri (2)
E-A
#1
Odinul ministerului? Ai in vedere pentru viza ?
A răspuns pe 26.09.2011, ora 21:33
pitaGOREA
#2
Nu am in vedere pentru studentii basarabeni care nu pot fi inmatriculati la universitatile din Romania fara acest ordin!
A răspuns pe 27.09.2011, ora 07:29