Sari la conținut

pitaGOREA

A întrebat pe 26.09.2011, la 19:28

Oameni ajiutatz un biet bobok!!!!!!!!!!!


Cind o sa vina ordinul de la minister????????

Răspunsuri (2)

E-A #1
Odinul ministerului? Ai in vedere pentru viza ?
A răspuns pe 26.09.2011, ora 21:33
pitaGOREA #2
Nu am in vedere pentru studentii basarabeni care nu pot fi inmatriculati la universitatile din Romania fara acest ordin!
A răspuns pe 27.09.2011, ora 07:29