1234
A întrebat pe 26.09.2011, la 22:11
salut ma ajuta cineva daca am intrat fara bursa pentru ami face viza imi trebue extras de cont sau nu
Răspunsuri (1)
E-A
#1
da, trebuie extras de cont de 500euro
A răspuns pe 26.09.2011, ora 22:12