Sari la conținut

1234

A întrebat pe 26.09.2011, la 22:11

salut ma ajuta cineva daca am intrat fara bursa pentru ami face viza imi trebue extras de cont sau nu

Răspunsuri (1)

E-A #1
da, trebuie extras de cont de 500euro
A răspuns pe 26.09.2011, ora 22:12