Sari la conținut
Contul meu
Login
Basarabeni.Ro
Portalul Basarabenilor din România
Întrebări și Răspunsuri
Centre Universitare România
Meniu
Toate știrile
Cultură
Economie
Eveniment
Externe
Integrare Europeană
Interviu / Reportaj
Opinii / Editoriale
Politică
Românii de Pretutindeni
Social
Sport
Întrebări și Răspunsuri
Centre Universitare România
Legislație
Contul meu
Login
Toate știrile
Cultură
Economie
Eveniment
Externe
Integrare Europeană
Interviu / Reportaj
Opinii / Editoriale
Politică
Românii de Pretutindeni
Social
Sport
Mai multe
Întrebări
/
Întrebarea #19289
Cris_e
A întrebat pe 27.09.2011, la 03:53
salut...a sunat cineva la minister.....o sa mai apara o lista lau lumea spera degeaba?????
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.