Sari la conținut

lipslikestrawberry

A întrebat pe 27.09.2011, la 07:40

Din care au fost admisi in turul I la UMF Iasi, a-ti luat deja vizele? Kind mergeti la universitate si a-ti sunat sa va confirmati locurile? Imi fac griji pentru viza, am depus doc pe 13 septembrie si inca nimic, nu vreau sa ajung ultima.

Răspunsuri (2)

balici_stefan #1
Eu tot merg la UMF Iasi, am depus actele pentru viza pe 20 septembrie si tot nu am inca viza deschisa. Chiar nu stiu ce sa fac, oriunde n-ai suna, nimeni nu are raspunsuri si nu inteleg de ce le ia atata timp sa deschiza o viza caca******. Si chiar n-am chef sa ajung la jumatate de octombrie, si asa am stat o luna acasa.
A răspuns pe 28.09.2011, ora 05:37
lipslikestrawberry #2
Lasa un id de mess, skype
A răspuns pe 28.09.2011, ora 09:09