veberaba
A întrebat pe 27.09.2011, la 12:15
Cei admisi in Sibiu ati telefonat la universitate?
Răspunsuri (4)
adric
#1
a fost cineva chiar la universitate in locul meu.o sa-mi dea azi adresa si voi vb cu persoana responsabila de admitere.
A răspuns pe 27.09.2011, ora 13:00
veberaba
#2
contacteaza-ma te rog skype saculteanu.vera
A răspuns pe 27.09.2011, ora 13:31
liviu11
#3
poti sami dai si mie adresa de contact?eu tot am intrat la Sibiu
A răspuns pe 27.09.2011, ora 15:09
adric
#4
veberaba, am gasit 2 persoane cu acest nume.adaugati-ma voi: adriana.coroliuc
numai spuneti cine sunteti ca altfel nu dau accept:)
numai spuneti cine sunteti ca altfel nu dau accept:)
A răspuns pe 27.09.2011, ora 17:30