Sari la conținut

student.md

A întrebat pe 27.09.2011, la 14:15

hey,viza romaneasca parca e viza americana :D:D:D:D...LA NAIBA CE GREU SE FACE...cei admisi la AIC ati sunat la universitate sa spuneti care-i treaba cu viza?

Răspunsuri (14)

melinda #1
eu azi am primit viza,am depus actele pe 8 septembrie
A răspuns pe 27.09.2011, ora 15:47
E-A #2
melinda- erai pe lista sau ai plecat acolo fara sa fii pe ea?
A răspuns pe 27.09.2011, ora 16:00
student.md #3
E-A":tu in ce oras ai fost admisa?nu inteleg de ce la altii leau dat dar la altii inca nu,ma tem ca in turul 2 o sa fie tot asa..
apropo...asa multe fete se duc anul acesta la studii in Romania:D:D:D ma tem ca romanii nu-si vor putea lua ochii de la voi ,si la anul o sa fie 10000 locuri:DDD
A răspuns pe 27.09.2011, ora 18:40
E-A #4
Eu sunt in Targu-Mures. Si apropo sistema lor de acordare a vizelor pentru mine ramane mister :D
Ai drepatate multe fete, dar in privinta locurilor pentru anul viitor, ramane de vazut :D
A răspuns pe 27.09.2011, ora 18:49
melinda #5
eu am depus la Balti! am fost ieri si mi-au spus ka inka nu e viza si ka ma vor suna,astazi m-am dus din nou si deja era.nimeni nu ma sunat,singura m-am dus.
A răspuns pe 27.09.2011, ora 20:57
E-A #6
Melinda- merci mult de raspuns :)
A răspuns pe 28.09.2011, ora 04:49
prodanel_92 #7
Dar voi pe ce data ati depus actele pentru viza? Eu am depus tocmai pe 21.09 si mi-e frica ca voi pierde totul.................
A răspuns pe 28.09.2011, ora 07:38
student.md #8
eeee,din turul 1 ai depus pe 21,dar cei din turul 2 care sunt mai multi de 1000,inca si mai tirziu...deci vom fi multi care vom intirzia.eu sunt admis la Iasi si nu stiu cind am sa ajung pe acolo...apropo,tu ai luat documentele de la universitate din md?
A răspuns pe 28.09.2011, ora 13:20
janna #9
da, drept.... noi cum obtinem viza..nu vor sa ni-o dea in regim de urgenta?ka se face deja noiembrie....deja.....
A răspuns pe 28.09.2011, ora 14:21
anirii #10
nici nu stii ce sa fai,,din mld vei lua actele in ro cind ai veni o sa fie trz si tot asa....totul cu fundul in sus.numai la noi se poate asa ceva..bafta
A răspuns pe 28.09.2011, ora 14:32
student.md #11
voi ati sunat la universitati?sa le spuneti ca veti intirzia?
A răspuns pe 28.09.2011, ora 17:13
janna #12
da sper miine sa sun daca imi mai ajunge timp si putere ...ca m-am z.....de umblat pe drumuri.....
A răspuns pe 28.09.2011, ora 18:18
student.md #13
eu am trimis email,si inca nu raspund :D...anul acesta chiar deloc nu sunt seriosi:
1.intirziere mare
2.amageala cu locurile
3.lipsa de profesionalism si inca multe...parca anii trecuti nu a fost asa
A răspuns pe 28.09.2011, ora 18:34
janna #14
asta ..parca..dar poate a fost la fel...
A răspuns pe 28.09.2011, ora 19:34