liviu11
A întrebat pe 28.09.2011, la 09:50
Din ceei admisi la SIbiu in al 2 tur cine stie cum ati confirmat locul??? ,ca eu sun si nu ma lamureste nimeni si ma tem ca o sa intirzii cu viza.
Răspunsuri (7)
Mihai91
#1
Eu am sunat azi la decanat si mi sa spus ca trebuie sa ma prezint pina pe data de 4 octombrie cu actele,dar numai dupa le v-a veni ordinul de la minister ca sunt admis la ei!!!
A răspuns pe 28.09.2011, ora 11:11
Mihai91
#2
Tu la ce facultate ai fost admis?
A răspuns pe 28.09.2011, ora 11:12
liviu11
#3
la medicina dentara
A răspuns pe 28.09.2011, ora 13:10
adric
#4
pentru cei admisi in turul II, sunati la Rectorat in vederea obtinerii locului in camin. Nr de contact: Ramona Todericiu +40-(269) 21 04 98. tot aici ziceti ca veti intirzia din cauza vizei. si vedeti ce va vor spune.
asta se refera la studentii admisi la facultatile din Sibiu.
asta se refera la studentii admisi la facultatile din Sibiu.
A răspuns pe 28.09.2011, ora 16:06
Lina.Sarpe
#5
Si eu am fost admisa la sibiu,farmacie,dar am sunat azi si mi-au spus ca deja e tirziu cu caminul.Ce sa fac??? (((((((
A răspuns pe 30.09.2011, ora 15:55
amelia
#6
sunt in aceeasi situatie ca tine lina ...da-mi te rog adresa ta de skype ?
A răspuns pe 30.09.2011, ora 16:01
amelia
#7
liviu eu tot am sunat shi mi-a pus receptorul in nas:D eu nu inteleg care e treaba deam..
A răspuns pe 30.09.2011, ora 16:06