Sari la conținut

liviu11

A întrebat pe 28.09.2011, la 09:50

Din ceei admisi la SIbiu in al 2 tur cine stie cum ati confirmat locul??? ,ca eu sun si nu ma lamureste nimeni si ma tem ca o sa intirzii cu viza.

Răspunsuri (7)

Mihai91 #1
Eu am sunat azi la decanat si mi sa spus ca trebuie sa ma prezint pina pe data de 4 octombrie cu actele,dar numai dupa le v-a veni ordinul de la minister ca sunt admis la ei!!!
A răspuns pe 28.09.2011, ora 11:11
Mihai91 #2
Tu la ce facultate ai fost admis?
A răspuns pe 28.09.2011, ora 11:12
liviu11 #3
la medicina dentara
A răspuns pe 28.09.2011, ora 13:10
adric #4
pentru cei admisi in turul II, sunati la Rectorat in vederea obtinerii locului in camin. Nr de contact: Ramona Todericiu +40-(269) 21 04 98. tot aici ziceti ca veti intirzia din cauza vizei. si vedeti ce va vor spune.
asta se refera la studentii admisi la facultatile din Sibiu.
A răspuns pe 28.09.2011, ora 16:06
Lina.Sarpe #5
Si eu am fost admisa la sibiu,farmacie,dar am sunat azi si mi-au spus ca deja e tirziu cu caminul.Ce sa fac??? (((((((
A răspuns pe 30.09.2011, ora 15:55
amelia #6
sunt in aceeasi situatie ca tine lina ...da-mi te rog adresa ta de skype ?
A răspuns pe 30.09.2011, ora 16:01
amelia #7
liviu eu tot am sunat shi mi-a pus receptorul in nas:D eu nu inteleg care e treaba deam..
A răspuns pe 30.09.2011, ora 16:06