Sari la conținut

feni-x

A întrebat pe 28.09.2011, la 11:17

pentru cei admisi in IASI la UAIC?! lasati skype,facebook sa facem legatura

Răspunsuri (1)

student.md #1
eu la administrarea afacerilor...as vrea sa ne ducem impreuna pentru ca o sa ne fie mai usor sa rezolvam problema cu cazarea si restul.gaseste-ma pe facebook:tudor pirau si pe skype :tudor_pirau
A răspuns pe 28.09.2011, ora 13:14