janna
A întrebat pe 28.09.2011, la 14:26
Dragi..chisinauieni. care pleaca la TIMISOARA .am vazut ca majoritatea sinteti de acolo....dati niste date de contact....skype, odn?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 28.09.2011, la 14:26