Sari la conținut

ariana

A întrebat pe 28.09.2011, la 16:10

cine miine pleaca la chisinau dupa cazierul juridic?

Răspunsuri (2)

janna #1
eu....dar trebuie sa-l iau miine deja..
A răspuns pe 28.09.2011, ora 18:14
student.md #2
depui pina la ora 12,si il ai la mina dupa ora 16:00,in aceeasi zi.grabitiva!!!!!!!!!!!viza poate sa fie facuta intr-o luna
A răspuns pe 28.09.2011, ora 18:20