Sari la conținut

valeryu

A întrebat pe 28.09.2011, la 17:19

Hey...cei admisi la Universitatea din Bucuresti in I tur,cine si cind pleaca?

Răspunsuri (9)

vbelinschi64 #1
Habar n-am. Am sunat la universitate si mi-au spus ca nici ei nu stiu nimic.Ramine ca toti rectorii sa fie intruniti la o sedinta in cadrul ministerului ca sa le lamureasca ce si cum.M-au sfatuit sa le sun pe martea-miercurea viitoare.De fapt nici ordinul ministrului inca nu e si ei nu au baza juridica de inmatriculare(cel putin eu asa intuiesc).Tu la ce specialitate esti ?
A răspuns pe 29.09.2011, ora 11:58
valeryu #2
De luni se incepe inscrierea studentilor basarabeni..am sunat azi la univer.sunt la limbi moderne,tu?
A răspuns pe 29.09.2011, ora 13:24
vbelinschi64 #3
Eu sunt la informatica. Tu cind pleci ?
A răspuns pe 29.09.2011, ora 18:04
valeryu #4
Eu plec duminica,pe 2 oct.
A răspuns pe 29.09.2011, ora 18:31
vbelinschi64 #5
Nu stii unde ne adresam? La rectorat sau la facultate ?
A răspuns pe 29.09.2011, ora 20:33
valeryu #6
Mai intiy depui actele in original la Biroul relatii internationale,dupa care mergi si te inscrii la facultate,dupa cite stiu eu..
A răspuns pe 30.09.2011, ora 10:25
vbelinschi64 #7
Adica prima-intai mergem la minister? Nu la universitate?
A răspuns pe 30.09.2011, ora 14:59
valeryu #8
Nu,mergi la universitate,la Biroul relatii externe :
http://www.unibuc.ro/n/organizare/dirrelext/
A răspuns pe 30.09.2011, ora 15:05
vbelinschi64 #9
Mersi mult. Ne vedem la univer.
A răspuns pe 30.09.2011, ora 16:07