Olguta25
A întrebat pe 29.09.2011, la 10:10
Am o intrebare.Daca parintii sunt din anii 1931(decedat deja) si respectiv 1941(vie) am nevoie de certificatul de deces al parintilor lor?
Răspunsuri (1)
emi-lia
#1
Nu este necesar daca ei linia parintelui nascut in 1931
A răspuns pe 30.09.2011, ora 08:43