Sari la conținut

varsator

A întrebat pe 29.09.2011, la 14:29

Salutare tuturor! Intreb in numele unei prietene - ea a fost admisa la UMF Bucuresti fara bursa. O cunostinta i-a spus ca daca nu are bursa nu va avea nici camin. Stiu bine ca anul trecut toti basarabenii admisi au avut loc in camin. Este posobil ca ulterior sa beneficieze de un loc in camin? Ce pot sa fac sa o ajut. Multumesc!

Răspunsuri (2)

student.md #1
la toti trebuie sa dea camin...asa e scris in metodologie.
A răspuns pe 29.09.2011, ora 17:02
varsator #2
Asta o stiu si eu, dar cei de la Serviciul social de la UMF mi-au spus ca vor acorda camine in limita locurilor disponibile. Cand le-am spus de Metodologie - mi-a taiat-o scurt ca daca am intrebari - sa contactez Ministerul Educatiei, ca pe ei nu ii intereseaza ce scrie in Metodologie, si mi-a pus telefonul in nas. Iata asa situatie...
A răspuns pe 29.09.2011, ora 21:09