butterfly
A întrebat pe 29.09.2011, la 18:52
Studenti ce ati intrat la UMF Iasi, nu are rost sa plecati miine incolo, secretariatul nu lucreaza, la fel cum a fost si azi, deci, nu o sa fiti inmatriculati. Si nici camine nu sunt disponibile acum, vor fi doar luni. Totul se incepe de pe 3.
Bafta!
PS:Sa va luati bani cu voi ca sunt numeroase3 taxe la inceput.
Bafta!
PS:Sa va luati bani cu voi ca sunt numeroase3 taxe la inceput.
Răspunsuri (1)
alin1992
#1
la fel si eu ,in schimb eu am intrat
A răspuns pe 30.09.2011, ora 04:28