altsoft
A întrebat pe 29.09.2011, la 21:26
In primul tur am ales domeniul fundamental: Stiinte politice si sociale, iar in sesiunea a doua am ales domeniul fundamental: Stiinte economie. Oare din aceasta cauza e posibil sa nu fi fost admis la studii in Romania?
Răspunsuri (2)
student.md
#1
nu cred.eu in primul tur am ales,domeniul sanatate,dar in al doilea tot stiinte economice...si am fost admis
A răspuns pe 30.09.2011, ora 11:40
AltSoft
#2
Interesant!!! Caci acolo unde am aplicat eu au mai ramas 20 de locuri libere!!! Nustiu ce s-au facut cu ele. Bataie de joc!!!
A răspuns pe 30.09.2011, ora 22:56