Sari la conținut

allesika

A întrebat pe 30.09.2011, la 17:21

buna..........ma poate ajuta si pe mine cineva: in ce zile se poate de depus dosarul pentru redobindirea cetateniei la bucuresti?...............ms anticipat

Răspunsuri (2)

americangirl #1
numai miercuri se depune
A răspuns pe 30.09.2011, ora 19:24
liviu11 #2
dar cine stie juramintul il poti da intr-o zi la Bucuresti,te duci cu ordinul unde esti pe lista si dai in aceasi zi juramintul sau nu????trebuie sa te programezi sau nu?
A răspuns pe 01.10.2011, ora 18:36