allesika
A întrebat pe 30.09.2011, la 17:21
buna..........ma poate ajuta si pe mine cineva: in ce zile se poate de depus dosarul pentru redobindirea cetateniei la bucuresti?...............ms anticipat
Răspunsuri (2)
americangirl
#1
numai miercuri se depune
A răspuns pe 30.09.2011, ora 19:24
liviu11
#2
dar cine stie juramintul il poti da intr-o zi la Bucuresti,te duci cu ordinul unde esti pe lista si dai in aceasi zi juramintul sau nu????trebuie sa te programezi sau nu?
A răspuns pe 01.10.2011, ora 18:36