maximuss90
A întrebat pe 30.09.2011, la 19:46
Noi mergem de luni la facultate,atunci cind ministerul ne trimite dosarele noastre la universitate.Eu studiez la Pitesti si aici mi-au spus ca nu stiu nimic.
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.