Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

buduviolina

A întrebat pe 14.09.2011, la 07:55

Unde pot face test SIDA pt Romania ??Daca puteti,indicati o adresa si ce rute merg acolo ???
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

butterfly

A întrebat pe 13.09.2011, la 20:49

Cei ce au depus pentru viza la Balti, cu totii ati primit fisha cu care va veti duce sa va luati actele?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

feni-x

A întrebat pe 13.09.2011, la 20:15

salut! spuneti-mi va rog viza p.t studenti este valabila pe toata perioada de invatamint?! ...dar in cazul insotitorului pe cit timp se acorda?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 13.09.2011, la 18:43

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Alyona

A întrebat pe 13.09.2011, la 17:56

Buna!este cineva care a depus sau stie persoane care au depus la asistenta sociala si psihologie in iasi?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

victor1001

A întrebat pe 13.09.2011, la 17:30

salut...spuneti-mi va rog,este la Universitatea din Resita specialitatea ''drept''?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

kenshin

A întrebat pe 13.09.2011, la 16:58

Buna la toti spuneti varog pe kind vor fi rezultatele la studii in Ro in al 2 tur?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

taniusha.f

A întrebat pe 13.09.2011, la 15:04

cine shtie kind trebuie sa plekam in ro...??? pe 28-29 sept sau mai devreme?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

maximuss90

A întrebat pe 13.09.2011, la 10:14

Trebuie sa merg la ro pt a confirma ca sunt in lista?Va rog raspundeti-mi.Va multumesc!
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

zara

A întrebat pe 13.09.2011, la 10:04

cine a depus la administrarea afacerilor si cu ce medie ?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

maximuss90

A întrebat pe 13.09.2011, la 10:00

Spuneti-mi va rog unde asi putea suna pt a afla daca coincid in listele de la universitatea din Pitesti.Datimi vriu nr de contact si ar trebui sa merg la Ro sa confirm ca o sa am camin?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

maximuss90

A întrebat pe 13.09.2011, la 09:49

Dar vati gasit in vrio lista sau vati dus pur si simplu sa intrebati?Ati primit-o doar cu fisa ceea care ati primit-o pe data de 5?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

maximuss90

A întrebat pe 13.09.2011, la 09:46

spuneti-mi va rog ai primit viza cineva?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

iriadna

A întrebat pe 13.09.2011, la 09:32

buna, imi zice cineva de unde iau cazierul judiciar? ms
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

Silvika

A întrebat pe 13.09.2011, la 08:41

poti pleca,fiindca e scrisa data deastazi,eu am primit eri viza dar era scrisa data de 9.09
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate