Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

Silvika

A întrebat pe 13.09.2011, la 08:38

baieti si fete!!!!!!!! e o problema ,listele cu elevii admisi nu au ajuns la licee si nu ne asteapta nimeni inca,liceele Bucuresti,eu am sunat si fara liste nu pot sa ne cazeze???????????are cineva o alta informatie?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

any123

A întrebat pe 13.09.2011, la 08:36

LOCURILE PENTRU MASTER DIN PRIMA SESIUNE?????
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

any123

A întrebat pe 13.09.2011, la 08:35

salut,imi poate spune cineva,unde e lista cu repartizarea locurilor pentru master din prima sesiune?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Constantin01

A întrebat pe 13.09.2011, la 08:25

Salutare ! Spuneti-mi va rog daca primesc de ex miine viza, pot pleca miine sau in viza poate fi indicata o alta data, adica de cind e valabila viza? Ms anticipat
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 13.09.2011, la 07:11

Cineva din admisii la universitate, si-a luat viza?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Silvika

A întrebat pe 13.09.2011, la 07:03

eu tot la liceu,C.Rosseti,Bucuresti,tu unde,cind plecati?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

eug.n199

A întrebat pe 13.09.2011, la 07:03

salut, care sunt la universitatea de medicina din Iasi spuneti-mi va rog cind trebuie de dus pentru a lua camin sau poate trebuie de depus vrio cerere...
Răspunsuri: 9 Vezi răspunsuri

Tiran

A întrebat pe 13.09.2011, la 06:55

Salut,eu sunt admis la universitatea politehnica din Bucuresti,dar nustiu nimic despre camin,voi primi direct la Bucuresti sau trebu de scris cerere?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

kenshin

A întrebat pe 13.09.2011, la 05:29

Buna la toti spuneti varog pe kind vor fi rezultatele la studii in Ro in al 2 tur?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

katarina

A întrebat pe 13.09.2011, la 05:11

Din cite am inteles, elevilor li sa dat deja viza....dar cind se vor da la studenti???
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

dacia89

A întrebat pe 12.09.2011, la 20:10

Daca a profitat cineva de oferta aia de la Universitatea Cuza din Iasi cu cazare pe timpul admiteri cu 10 roni.Spunetimi daca este valabila si pe turul 2 ?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

adric

A întrebat pe 12.09.2011, la 20:06

de unde putem sa luam documentele depuse pt invatatura in Romania, in caz ca nu vom fi admisi?
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

maximuss90

A întrebat pe 12.09.2011, la 18:22

Va rog spunetimi cine a primit viza.
Răspunsuri: 10 Vezi răspunsuri

maximuss90

A întrebat pe 12.09.2011, la 17:49

Ei,lume!cineva stie ceva de vize?A primit-o cineva?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

demon

A întrebat pe 12.09.2011, la 16:15

este corect ca au inceput a da vizele?va rog raspundeti urgent...
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate