Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

eug.n199

A întrebat pe 14.08.2011, la 17:19

Salut! Spune-ti va rog pe ce data a sa apara rezultatele admiterii din turul 1?
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

elena2010

A întrebat pe 14.08.2011, la 13:17

S-au afisat locurile suplimentare pt turul doi?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

TiNa4kA

A întrebat pe 14.08.2011, la 12:57

As vrea sa va intreb daca mama are mic trafic poate sa nu-si faca viza si sa nu fie ca insotitor si doar sa fac procura la notar si sa pot trece singura frontiera in Romania?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Lilika_kiss

A întrebat pe 14.08.2011, la 12:52

Spuneti-mi va rog frumos cind pot depune documentele in al 2-lea tur la Dunarea de jos,de pe ce data??
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Josyna

A întrebat pe 14.08.2011, la 11:01

CASIAN O PAVEL,care a fost admis(a) in Urziceni,contacteaza-ma : zinushka931!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

mariancik.m

A întrebat pe 14.08.2011, la 10:25

cine stie daca intru la buget insa fara bursa va trebui sa platesc caminu sau nu? Care e diferenta intre ,,cu bursa,, si ,,fara bursa,, inafara ca primesc cei 65 eruro?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

liviu11

A întrebat pe 14.08.2011, la 09:57

cine stie informatii despre extensiunea din Balti la economie ???este ceva care merita??
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

analatinosl

A întrebat pe 14.08.2011, la 07:52

Buna ziua,as dori sa intreb daca e necesara declaratia parintilor pentru trecerea frontierei copiilor minori
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

ionlozovanu

A întrebat pe 14.08.2011, la 07:45

http://basarabenisibiu.wordpress.com/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

ludmila_11

A întrebat pe 14.08.2011, la 07:15

Imi puteti raspunde va rog la urmatoarea intrebare .
Bunelul tatalui meu s-a nascut in judetul Hotin , Regatul Roman pina in anul 1940. Are drept tatal meu sa socilite regimul de urgenta ?
Imi rezerv si eu acest drept ?

merci pentru raspuns.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

milocik

A întrebat pe 14.08.2011, la 07:06

eu asa si nu inteleg locurile celea suplimentare fara bursa sunt date in turul II sau I? mam uitat in listetele de anul trecut de ex. la fac d drept erau date 2 locuri in primu si suplimnatare 10. si pe lista celor care au intrat din primul tur tot is 10 si toate is fara bursa!.. nu inteleg nimic.poate sami raspunda cineva concrect??
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Taniusa

A întrebat pe 13.08.2011, la 19:32

Spunetimi va rog ceva despre Colegiul Tehnic "Gheorghe Cartianu", Neamt Mai este cineva care a fost admis acolo???
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

El-AAsi

A întrebat pe 13.08.2011, la 18:35

Ma poate ajuta cineva.....eu am certificat de nastere Romina dar am document ...care demonstreaza ca locuesc in Moldova...mie la consulat mi-a spus ca imi ofera si bura si camin.....dar totusi asi dori sa concretizez.....?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

liviu11

A întrebat pe 13.08.2011, la 18:14

dintre cei care sunt deja studenti la extensiunea univ Al.I.Cuza sau care detine ceva informatii imi poate spune cineva despre cum este aici invatatura la fizica tehnologica si economia turismului si unde este mai usor de invatat????,si inca o intrebare masteratu la economie il poti face in ce subdomeniu doresti exemplu banci si finante sau numai in economia turismului si comertului???multumesc anticipat
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

nelion

A întrebat pe 13.08.2011, la 16:44

A dat cineva la cinematografie si media?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate