Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

blossom

A întrebat pe 26.09.2011, la 08:27

Cum confirmam locul la universitate?Unde depunem documentele in original,la cine ne adresam.?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

m.c

A întrebat pe 26.09.2011, la 08:01

Astazi am sunat la Minister si cei de acolo mi-au spus ca locurile de la Sanatate vor fi afisate astazi...In timp ce se afisau rezultatele au avut probleme cu lumina si deaceia sunt doar locurile la medicina generala afisate.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

malvinamanoli

A întrebat pe 26.09.2011, la 06:52

Studentilor basarbeni intotdeauna sunt cazati in camine?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

sandi

A întrebat pe 26.09.2011, la 06:47

Cine e admis la UAIC Iasi stie cineva procedura de confirmare a locului ?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

kenshin

A întrebat pe 25.09.2011, la 20:34

Buna

Cei ce abia au fost admisi la Baia Mare
la Univer. de Nord scrieti pe Facebook Ion Dudca.
Iar cei ce studiaza mai demult acolo spuneti varog cum e orasul ??? vreau sa stiu mai multe despre el _))
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

maximuss90

A întrebat pe 25.09.2011, la 20:28

Ce se intimpla cu vizele noastre,ciind apar?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

michelle

A întrebat pe 25.09.2011, la 19:47

salut tuturor. Iluminati-ma va rog si pe mine. daca am fost admisa la taxa de unde as putea lua confirmarea ministerului educatiei cu care pot sa-mi fac viza de tip D? Este vreun site e unde pot sa o iau sau vine acasa prin posta? Mersi mult anticipat
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

kenshin

A întrebat pe 25.09.2011, la 18:58

Buna

Oameni buni cine stie este oare care posibilitate de a te transfera la o alta universitate din alt oras dupa ce ai fost admis la stud???_))i
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

FoxXxTrot

A întrebat pe 25.09.2011, la 18:42

Buna tuturor !Este cineva cu numar mai mare de 1300 ???? ca in turul doi au fost admisi doar cei pina la 1300 maximum.....dar restul ce chiar nici unul din urmatoarea mie nu au avut note adecvate? Cine stie de ce e asa?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

step

A întrebat pe 25.09.2011, la 18:10

heyaaaaaaa petrosani la receptie:D lume cine este admis la petr la finante va asteptttttttt:Pda-ti vreun semn:D
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

catea_92

A întrebat pe 25.09.2011, la 18:09

GALATI !!!! cine mai este (skype:catea_92)
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

catea_92

A întrebat pe 25.09.2011, la 18:07

sall, stie cineva precis daca am depus actele la cahul , trebuie numaidekit sa depun pt viza tot la cahul? nu pot oare la chisinau?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

valeryu

A întrebat pe 25.09.2011, la 17:19

Si eu am depus pe 8 si inca nu sunt in lista((
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

mialucia

A întrebat pe 25.09.2011, la 17:12

salutare!!!este cineva in resita??plizzz am nevoie de ajutor,astept raspuns..
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

litty_90

A întrebat pe 25.09.2011, la 17:10

Salutare. Va rog sa-mi raspundeti cine stie daca imi fac pentru prima oara buletin si pasaport romanesc in cat timp se elibereaza? Le pot face la urgenta? E adevarat ca cei care depun dosarul pentru cetatenie la Consulatul Romaniei de la Chisinau raspunsul vine mai tarziu decat pentru cei care depun in Romania?Multumesc anticipat
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate