Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

anirii

A întrebat pe 25.09.2011, la 16:32

spuneti-mi va rog daca sunt de la nord,dar acum sunt in chisinau la facultate,sa merg pu a depune actele pentru viza e student la balti sau pot si la chisinau??!ca vad ca altii au depus si la balti dar pe site ul la mbasada scrie ca se fac doar la chisinau...
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

maximuss90

A întrebat pe 25.09.2011, la 15:56

Cind apar viele la studenti.eu am deja 20zile si inca nu am primit-o.ce problema poate fi?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

student.md

A întrebat pe 25.09.2011, la 15:36

cei admisi la UAIC la administrarea afacerilor lasati va rog contactele voastre ca sa putem discuta.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

ionbogus

A întrebat pe 25.09.2011, la 15:35

spunetimi varog care stie, carei nr de ordin pntr programarea la depunerea juramintului in prezent
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

anaita

A întrebat pe 25.09.2011, la 15:22

in afara de Euroasig, unde mai putem sa facem asigurarea medicala?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

vikkkusea

A întrebat pe 25.09.2011, la 15:14

SALUT, stie cineva cit e contractul la marketing in Resita, sau cel putin in Romania ? studentii acestia sunt asigurati cu camin... si cit costa? mersi
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

esperanta8

A întrebat pe 25.09.2011, la 15:09

la ambasada Romaniei e birocratie, mai bine zis... adica e gratis , dar ce cer o multime de documente ... , nu stiu cind Guvernul nostru se va implica pentru o simplificare .... dar ce le pasa lor , ei pleaca fara probleme peste hotarele republicii.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

victor_fl

A întrebat pe 25.09.2011, la 14:03

Ce documente trebuie sa prezentem la universitate?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

buduviolina

A întrebat pe 25.09.2011, la 13:55

Cine a depus la Chisinau pe 8 septembrie???Ati luat viza???Astept raspunsuriiiiiiiiiiii
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

steam_turist

A întrebat pe 25.09.2011, la 08:57

Salut...la ce banca e mai bine sa iti deschizi un cont pt viza si la care companie de asigurari e mai bine de facut asigurarea medicala?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

Victor_Fl

A întrebat pe 25.09.2011, la 08:08

Am intrat in Suceava la universitatea Stefan Cel Mare la facultatea: Stiintele ale Comunicarii. Daca cineva invata in suceava sami spuna daca asigurati cu camin si cind trebuie de plecat in Romania? Ms anticipat! ! !
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

veberaba

A întrebat pe 25.09.2011, la 06:21

acei ce au intrat la studii in Sibiu turul 2 contactatima skype saculteanu.vera sa tinem legatura :)
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

feni-x

A întrebat pe 24.09.2011, la 19:58

buna, cine studiaza in Cluj???? am nevoie de mai multe informatii(camin,studii,conditii)pls HELP
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Victor_Fl

A întrebat pe 24.09.2011, la 19:44

DAca sunt sunt admisa in turul doi sunt asigurata cu camin? Si cum sa aflu cit costa daca trebuie de platit?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

kaleashen

A întrebat pe 24.09.2011, la 19:42

cei intrati la petrosani!!! pt informatii ma pot gasi pe skype kaleashen saupe odnoklassniki Nikolae Kyky , Orhei, Молдова
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate