Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

1992tudor

A întrebat pe 12.09.2011, la 15:31

cit costa caminul la universitatea AIC din Iasi?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Pciolka

A întrebat pe 12.09.2011, la 12:46

Imi poate spune si mie ,unde pot sa obtin cazierul judiciar?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

lakrimioara

A întrebat pe 12.09.2011, la 11:29

cine detine informatii cum as putea depune sau procesul de depunere la contract in romania la universitate?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

brytnei90

A întrebat pe 12.09.2011, la 09:38

chirie pentru o fata admisa la extensiune in Balti.fara stapin,500 lei pe luna+comoditati...frigider,televizor,plita de gaz....linga universitate,raion"Rindunica".contact 069834266
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

any123

A întrebat pe 12.09.2011, la 08:10

salut,imi poate spune cineva,unde e lista cu repartizarea locurilor pentru master din prima sesiune?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

larissa

A întrebat pe 12.09.2011, la 07:49

va rog ajutati-ma.... pt cei care au optat pt turul doi li se ofera camin sau nu ? vreau sa stiu precis va rog ...multumesk mult
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

katarina

A întrebat pe 12.09.2011, la 05:30

privetik...stie cineva la cit timp se vor elibera vizele pentru studenti???? am auzit ca este un site unde sunt anuntati cei ale caror vize sunt deja gata si trebuie sa si le ia...nu stiti cum se numeste situl???
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

eduard9271

A întrebat pe 12.09.2011, la 04:21

cum se face permisu de sedere si unde el se face?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 11.09.2011, la 21:39

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

nikname

A întrebat pe 11.09.2011, la 20:34

salut .. am o intrebare shmekera .. in caz cind persoana la admitere prezinta premii internationale de gradul 1 si 2 de ce nici la fara bursa nu a fost admisa , pe cind pagina universitatii zice contrariu : Elevii liceelor de specialitate (arte) care au obţinut in clasele a XI-a si XII-a , premiile I, II , III si menţiune, la olimpiadele naţionale ale liceelor de artă sau la concursuri internaţionale de specialitate in străinătate, vor fi înscrişi pe locuri finanţate, fără examen de admitere, in functie de specializarea la care au obtinut distinctia.
????
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

turuta_roma07

A întrebat pe 11.09.2011, la 18:08

as putea sa stiu,cind este nevoie de cazier judiciar?vrau mine sa plec la Iasi si sa depun actele pentru studii,imi trebu cazierul sau nu?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Nathalie

A întrebat pe 11.09.2011, la 12:41

Pentru Olga, la metodologie. Tu ai depus la master sau intentionezi sa depui si de ce ai ales Cluj?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

pisla

A întrebat pe 11.09.2011, la 11:44

sall... imi spune cineva unde pot gasi lista sau ceva de genu sa vad daca mi sa deschis viza pentru elevi ... ms anticipat
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

parkinson

A întrebat pe 11.09.2011, la 09:05

cine a depus la medicina dentara (turul II)? pentru care orase ati optat? care este media de concurs?
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

initeraser

A întrebat pe 11.09.2011, la 06:59

Cine stie, primesti bursa pe luna septembie daca nu ai restante?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate