Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

janna

A întrebat pe 10.09.2011, la 21:35

S-a inceput numaratoarea inversa..deja asteptam rezultatele, fara a pune multe intrebari.....Aveti emotiii...Fiti siguri...vom intra TOTI..asa sper si cred....ca va fi..sa aud pe 15 si mai inkolo doar URa ..am intrat RO....
Răspunsuri: 11 Vezi răspunsuri

Taniusa

A întrebat pe 10.09.2011, la 20:12

salut spunetimi va rog insotitorilor care merg cu noi cind le vor elibera viza???merci
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Tanea

A întrebat pe 10.09.2011, la 19:07

salut.ajutati-ma va rog ca am si eu o intrebare.Daca am fost admisa la specialitatea marketing,pot sa ma transfer la finante,cu aceleasi conditii de buget si bursa?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 10.09.2011, la 16:10

sal..o intrebare...daca eu sunt in iasi iar prietena mea la craiova....ambele la fara bursa...ea poate sa faca transfer in iasi ....ramine tot la buget? cum se procedeaza..ms anticipat
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

talchiv.ion

A întrebat pe 10.09.2011, la 14:14

Spunetimi varog pe ce site ma pot uita la rezultatele pentru viza...adika kind sa mio iau deja...ka la ambasada mio spus dar cu parere de rau am uitat....!!! ajutatima...mersi....anticipat!!! ;)
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

katy_921

A întrebat pe 10.09.2011, la 14:05

Care a intrat la Bucuresti si aveti intrebari ma puteti contacta.... skype: catyy_phoebe
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

nitza17

A întrebat pe 10.09.2011, la 14:02

buna! azi ca pen-ultima zi a depunerii dosaselor as dori sa aflu cine a optat pentru Industria Produselor Alimentare si ce orase???
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 10.09.2011, la 13:52

salut...am o intrebare pentru cei de la drept care deja studiaza in romania...acolo e facultatea de drept...in urmatorii ani de studii ati ales specializarea sau cum? adica eu pot apoi opta pentru drept economic/internatilnal/european..etc? ms amult
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

ladycristinna

A întrebat pe 10.09.2011, la 13:23

Buna ziua basarabeni.ro , este posibil de intervenit cumva sau de cerut ca rezultatele din al II-lea tur sa apara mai devreme de data de 20 septembrie (((
Va multumesc
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Alyona

A întrebat pe 10.09.2011, la 13:01

Buna este cineva care a depus pentru turul 2 la psihologie,Iasi?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

liviu11

A întrebat pe 10.09.2011, la 11:12

cind ati trimis cererea prin fax ati luat originalul inapoi
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

IonutS91

A întrebat pe 10.09.2011, la 07:38

si dac intram in turu II la fara bursa, toti anii de studii nu vom avea bursa, sau se poate de capatat o bursa pe parcurs?
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

michelle

A întrebat pe 09.09.2011, la 20:50

salut, stie cineva daca vizele tip D pentru studentii de la taxa se deschid la fel ca si pentru bugetari sau mai trebuiesc ceva acte?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 09.09.2011, la 20:06

salut...cei care ati intrat din primul tur la drept...spunti-mi va rog unde ati intrat si aproximatv cu ce medie sa sti la ce sa ma astept in turul 2..ms anticipat
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

janna

A întrebat pe 09.09.2011, la 19:28

Oameni buni miine e ULTIMA ZI DE DEPUNERE a cererii p/u turul 2....mi/e interesant doar citi au aplikat p/u Arhitectura..va rog lasati vre/un mesaj scurt ..mersi anticipat...sper sa cititi ..si sa fiti receptivi si corecti....
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate