Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

butterfly

A întrebat pe 26.08.2011, la 12:22

Salut tuturor! Cei ce s-au gasit admishi la UMF ''G.T.Popa'', Iasi, rog sa-mi lasati datele de contact, ID-ul de skype sau altceva, vom fi colegi!!!
:) :) :) :) :) FELICITAAAAARRRRIII!!!!!
Răspunsuri: 10 Vezi răspunsuri

krystina

A întrebat pe 26.08.2011, la 12:17

Felicitari tuturor celor admisi la studii in Romania! Cei care au fost admisi la Galati si aveti intrebari puteti sa ma contactati: mess - kryyystyna. Succes in continuare.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

123y

A întrebat pe 26.08.2011, la 12:15

Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Irinuca

A întrebat pe 26.08.2011, la 12:09

Cei care ati fost admisi la Universitatea "Al. Ioan Cuza" si aveti unele neclaritati sau intrebari, puteti sa ma contactati la adresa de skype: irina_irina17
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 26.08.2011, la 11:53

Toti cei admisi au si bursa da? inafara de cei la care este specificat fara bursa?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

alin1992

A întrebat pe 26.08.2011, la 11:48

daca am fost admis la universitate trebuie sa-mi confirm locul?pina pe ce data?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

mariancik.m

A întrebat pe 26.08.2011, la 11:33

cum sa particip in turu 2? de unde iau fisa de inscriere, cui o trimit? cine stie ???????????????????va rog mult. felicitari celor admisi
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 26.08.2011, la 11:32

salut.....cum se poate d eparticipat la turul 2 daca in primul nu am fost admisi? de unde descarcam cererea unde o trimitem....ajuteti-ma va rog..ms
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Clara

A întrebat pe 26.08.2011, la 11:19

Imi poate spune cineva, daca nr. de inregistrare nu coincide cu al meu, in schimb CNP-ul coincide, este vreo problema?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

1234

A întrebat pe 26.08.2011, la 11:04

salut stie cineva cid vor aparea rezultatele admiterii la rominia la universitati
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

miha20

A întrebat pe 26.08.2011, la 11:04

Sper ca v-ati regasit in listele celor ADMISI! Va asteptam la studii alaturi de noi!!!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

LadyOfTheRain

A întrebat pe 26.08.2011, la 10:30

Salut... Cine a mai aplicat pentru Stiinte Economice? Ce medii aveti si in ce orase?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

alin1992

A întrebat pe 26.08.2011, la 10:19

ce sanse am sa intru la resita sau tirgoviste cu media de 7 ,60
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

maria90

A întrebat pe 26.08.2011, la 10:15

Salut!
Imi spune cineva, daca sunt deja cu cetatenie romana cu buletin si pasaport, dar am absolvit liceul in Moldova, pot face facultate fara fregventa gratis in Romania?? Sau trebuie sa achit contractul? Multumesc anticipat.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

taniusha.f

A întrebat pe 26.08.2011, la 07:39

salut.. dar la limbi moderne aplicate.. e mare concurentza?
Răspunsuri: 13 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate