Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

sireoshka

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:03

Lume am nevoie de ajutorul celor ce au absolvit deja univerul... Sunt admis la
-Economie (a turismului, serviciilor si komertsului) de la Al. Ioan Cuza (extensiunea din Baltsi)
-Inginerie tehnologica (Fizika) la fel Al. Ioan Cuza (extensiunea din Baltsi)
- si Inginerie si Management Industrial de la Gheorghe Asashi Iasi ...
deci.. sunt peste tot ka bursier.... dar ce imi sfatuitsi sa-mi aleg.. ka dupa absolvire sa gasesk un post de munka kit de kit mai platit ??? ..
Va rog mult ajutatsi... ka ideye nu am ce shi kum ...
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

mariancik.m

A întrebat pe 26.08.2011, la 13:58

oare va mai fi vreo lista???? :(
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

balanta_atnalab

A întrebat pe 26.08.2011, la 13:48

Cine merge la Cluj la UBB?????
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

janna

A întrebat pe 26.08.2011, la 13:42

in turul doi am putea alege alt domeniu?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

elena2010

A întrebat pe 26.08.2011, la 13:35

Cine stie cum sunt caminele la universitatea Carol Davila din Bucuresti?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

elena2010

A întrebat pe 26.08.2011, la 13:33

Cine stie cum sunt caminile la univ
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Alyona

A întrebat pe 26.08.2011, la 13:32

Cine stie de ce sunt oferite doua locuri dar intra numai o persoana?Unde am dat eu sau oferit doua locuri da a intra numai o persoana...Stie cineva de ce?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 26.08.2011, la 13:24

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

janna

A întrebat pe 26.08.2011, la 13:20

Citi au dat la arte si cu ce medie de concurs ati intrat?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

janna

A întrebat pe 26.08.2011, la 13:18

Cind va fi turul doi si unde trebuie sa ne adresam cu aceasta intrebare daca nu am fost admisi?Unde , in ce localitati sunt oferite locurile libere?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

catea_92

A întrebat pe 26.08.2011, la 13:11

STIE CINEVA EXACT CUM VA DECURGE TURUL II???????????????????????????
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

E-A

A întrebat pe 26.08.2011, la 13:07

Salutare !!! Cine a fost admis la Targu Mures ? :)
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

elena2010

A întrebat pe 26.08.2011, la 12:36

Daca am fost admisa,dar nu am bursa,primesc camin,nu?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

taniusha.f

A întrebat pe 26.08.2011, la 12:30

.. luuummeee..cine a reushit in timishoara??? scrie-mi...
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Dannik

A întrebat pe 26.08.2011, la 12:27

Care sunt conditiile de inscriere la concursul de admitere in turul II ? E necesar de pregatit un alt dosar?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate