Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

Berlinschi

A întrebat pe 02.07.2011, la 14:40

Am terminat colegiul de medicina,si vreau dupa colegiul sami continu studiile la Rominia.Spuneti-mi va rog, ce acte sunt necesare.Cu diploma de la colegiu?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

nata12

A întrebat pe 02.07.2011, la 11:47

care sunt cele mai intrebate facultati si care sunt mai putin intrebate?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

veracucu

A întrebat pe 02.07.2011, la 08:46

Am nevoie de ajutor . Ieri am dat juramintul la consulatul de la Balti . Sunt foarte fericita . Sunt divortata si am un minor . As vrea sa ma sfatuiti cum sa fac cit mai ieftin, fiindca la Balti sunt foarte mari preturile . Vreau sa fac Certificatele de nastere al meu si a fiicei , certificat de divort , pasaport romanesc . Pot pleca la Bucuresti si sa dau o data la certificat de nastere si de divort ???? . Va rog mult sa ma ajutati . Cu respect Veronica
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Josyna

A întrebat pe 01.07.2011, la 20:39

Cei care doresc sa fie ajutati in privinta admiterii elevilor in Romania sau au intrebari sa ma contacteze:id_mess : jossyna_malvyna; skype : zinushka931.Astept:)
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

timiditate33

A întrebat pe 01.07.2011, la 19:30

Si cum as putea sa intru la buget??????????
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

timiditate33

A întrebat pe 01.07.2011, la 19:28

Care sunt actele necesare pentru intrare la invatatura a studentilor Moldoveni
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

nata12

A întrebat pe 01.07.2011, la 18:55

as vrea sa stiu daca pot intra la vreo universitate din sibiu sau cluj ku media 8.2 si media 8 a bac ????
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

radu22

A întrebat pe 01.07.2011, la 11:42

asi vrea sa aflu cind vor aparea actele necesare pentru studii universitare shi oferta universitatilor cu locurile respective?multumesc anticipat
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

snakeice

A întrebat pe 01.07.2011, la 10:55

am o intrebare ,,,,cand are loc admiterea elevilor in romania ..si actele necesare ms
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Georgiana

A întrebat pe 01.07.2011, la 09:57

salutare inca o data .. si ms de raspunsuri .. as putea sa stiu si eu va rog frumos cum se afla media de absolvire .. am vazut acolo asa o formula .. (0,9 x MA) + (0,1 x Bdom) = MG; unde MA reprezintă media de absolvire , care se calculează cu două zecimale, fără rotunjire; ( MA = (M lic + M bac)/2), iar Bdom, este domeniul fundamental de studii, ce ar trebui sa calculez aici ca nu pot sa inteleg .. ma ajuta si pe mine cineva va rog frumos .. multumesc anticipat ..
Răspunsuri: 18 Vezi răspunsuri

Lenrock

A întrebat pe 01.07.2011, la 08:07

Salut. Va rog frumos cine cunoaste telefon de contat al consulatului din Balti? In afara de cel indicat pe site-ul oficial unde raspunde robotul.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

david

A întrebat pe 01.07.2011, la 08:05

Salut! am si eu o mare rugaminte, cine merge saptamana asta sau saptamana viitoare la bucuresti sa isi ridice certificatul de nastere sa imi raspunda, sau sa adauge sa ma contacteze pe id de mess: roman_ia Va rog frumos. Multumesc
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

valeriog37

A întrebat pe 01.07.2011, la 06:35

salut am depus actele la redobindirea cet.Romane la Chisinau pe 27.12.2010 .cum as putea urgenta procedura de redobindire a cet.Romane sau a afla numarul dosarului.Mersi anticipat.
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

david

A întrebat pe 01.07.2011, la 06:26

Salut! am si eu o mare rugaminte, cine merge saptamana asta sau viitoarea la bucuresti sa isi ridice certificatul de nastere sa imi raspunda, sau sa adauge id mess: roman_ia Va rog frumos. Multumesc
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

andark

A întrebat pe 30.06.2011, la 21:41

Salut la toti am auzit asa un zvon ca pentru a intra la universitate din romania este nevoie obligatoriu de media 8.5+ si va fi examen de intrare
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate