Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

Dorinel

A întrebat pe 08.09.2011, la 15:11

conform metodologiei turului 2, locurile accesate sunt la buget , fara bursa , ,ma intereseaza ce tine de "fara bursa" , ca ex se achita caminul , sau nu , sau sunt acordate alte privilegii ? ms anticipat
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

mega13d

A întrebat pe 08.09.2011, la 12:16

De exemplu eu am intrat la Informatica, din domeniul fundamental Stiinte exacte.Vreau sa stiu daca e posibil sa te transferi la alta specialitate din alt domeniu fundamental, de exemplu Marketing. Astept raspunsuri. Ms anticipat.
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

elena2010

A întrebat pe 08.09.2011, la 12:11

Cei care nu au bursa primesc camin?
Cine stie cum sunt caminile de la UMF Bucuresti?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

wanea-92

A întrebat pe 08.09.2011, la 11:31

salut!!!puteti sami spuneti unde gasesc repartizarea locurilor pentru turul 2.....????
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

TiNa4kA

A întrebat pe 08.09.2011, la 10:14

Spuneti-mi va rog ce acte trebuie sa prezint cind plec la colegiu? URGENT!!!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 08.09.2011, la 08:30

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

mya

A întrebat pe 08.09.2011, la 07:16

Am asa o intrebare:As putea deschide un cont bancar aici in Moldova,pe care as putea sa-l folosesc si in Romania?Poate cunosteti o banca care are relatii directe cu vrio banca din Romania.Si inca una,poate prea directa:Prin ce metoda va trimit parintii banii?Ms anticipat!
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

liviu11

A întrebat pe 08.09.2011, la 07:05

Din cei care au fost admisi la extensiune,cine vrea la gazda sa stea,ca eu tot vreau sa stau dar imi mai trebuie 2 persoane,nu sperati la camin ca costa la fel ca gazda in jur la 550 pe luna.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

milocik

A întrebat pe 08.09.2011, la 05:43

Salut, poate e o intrebare banala,dar niciodata nu mam interesat si acum am ajuns.de ex am toate actele pentru cetatenie romana,si acum ce fac?tre sa ma programez? unde ma duc?e primul pas..ce sa fac ?ms
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

alin1992

A întrebat pe 08.09.2011, la 05:28

cei care ati dat in al 2 tur ,in md unde invatati?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

vlad.pruteanu

A întrebat pe 07.09.2011, la 23:46

Buna ziua! Spuneti-mi va rog unde gasesc repartizarea locurilor la master pe universitati nu am gasit o asa lista am scris si pe sait si nu am primit raspuns. Pentru ca trebuie sa stiu in ce universitate imi depun actele doar nu pot depune asa aiurea fara sa stiu daca sunt locuri la respectiva universitate sau nu, eu de ex. vreau sa depun in Sibiu si pe saitu lor nu exista nimic referitor la aceste locuri si nici ei acolo nu stiu zic ca cand o sa vina de la minister problema e ca admiterea este acuma si trebuie sa stim cum sa facem la ce universitati sa ne depunem dosarele.Va multumesc! Si apropo v-am mai intrebat pe mail intrebarea asta si nu am primit nici un raspuns
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

vlad_29

A întrebat pe 07.09.2011, la 18:59

salut , poate cineva sa ma ajute :cite locuri sunt la bursa in turul 2 pt ca in anexa scrie ca toate sunt la fara bursa ??? poate exista o alta lista sau nu stiu , help please!!!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 07.09.2011, la 18:21

Cine stie la sigur ca trebuie foaia matricola in original pt univ din Ro, copia legalizata nu o sa fie valabila? pt la mine al liceu e complicat cu documentele, ma gindesc ca nu o sa-mi-o dea..
vreau un rs sigur..mersi
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

liviu11

A întrebat pe 07.09.2011, la 18:05

Cine stie cam cit dureza sa-ti deschizi viza pentru a invata in Romania..
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 07.09.2011, la 17:40

Cine este la curent, avem nevoie de foaia matricola in original cind depunem setul de acte la univ din ro?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate