Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

Rix

A întrebat pe 09.09.2011, la 11:09

Ce se face admiterea cu taxa in rom si ce documente sunt necesare? Daca stiti, care sunt preturile la medicina cu taxa in rom???
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

anirii

A întrebat pe 09.09.2011, la 10:15

cine stie ca sa intri la universitatile din ro,cu taxa pentru cetatenii moldoveni,trebuie de dat examene sau tot pe baza de note se face admiterea???
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

anirii

A întrebat pe 09.09.2011, la 09:21

imi spuneti va rog daca se mai pot depunde actele pentru turul 2 la universitati???si cind o sa fie afisate ultima lista cu studentii admisi in ro,ca este o lista dar aia scrie ca e provizoie...???
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

ladycristinna

A întrebat pe 09.09.2011, la 08:46

Salut , stie cineva daca la universitatile de stat din Romania se permite transferul intre doua facultati total diferite in cadrul aceleiasi universitati..sau depinde de la caz la caz ? poate cineva personal a avut asa experienta? Mersi mult !
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

ionbogus

A întrebat pe 09.09.2011, la 07:41

Cine ma poate ajuta, am depus actele pntr pasaportul ro in 2010, 11 si acuma am aparut in internet "monitorul oficial" Boguş Ion nr. 201 din 2011-04-19 nr. 201 din 2011-04-19 ?
BOGUŞ ION ( 46212/2010 ) . Lamuritima varog cei aceasta. Mersi dinainte !
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

m.c

A întrebat pe 09.09.2011, la 06:14

salut...a depus cineva la farmacie in turul II si in ce orase?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

buduviolina

A întrebat pe 09.09.2011, la 05:49

URGEEEEEEEEEEEEENT!!!
La ambasada mi s-a spus ca lista cind trebuie sa iau viza va aparea pe site lor.Hm..acolo nu e nimic de genu asta .Totusi in ce optiune apare lista si cam la ce data ?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

parkinson

A întrebat pe 08.09.2011, la 20:24

cine cunoaste la sigur.. in cazul k am trimis cererea atit prin e-mail cit si prin fax, este vreo problema? pot sa-ti o anuleze? merci mult
Răspunsuri: 9 Vezi răspunsuri

parkinson

A întrebat pe 08.09.2011, la 20:16

hei lume cine a mai depus la medicina dentara (turul II)? pentru care orase ati optat? care este media de concurs?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

nata12

A întrebat pe 08.09.2011, la 19:56

cine a depus la univ. AIC Iasi administrarea afacerilor ?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

dumitru1992

A întrebat pe 08.09.2011, la 19:10

Bună!
Spuneți-mi vă rog dacă știți răspunsul la următoarea întrebare: Cazierul judiciar pentru cetățenia română din MD trebuie să fie legalizat sau nu, chiar dacă și este eliberat în limba română?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

nicuactiunea2012

A întrebat pe 08.09.2011, la 18:49

Salutare!!!cine a aplicat la Relatii internationale si cu ce medii?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

prodanel_92

A întrebat pe 08.09.2011, la 17:06

La Iasi, in caminele studentesti este internet WI-FI?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

inga.boghean

A întrebat pe 08.09.2011, la 16:29

Spuneti va rog a primit cineva deja viza pentru elevi???
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

lory27

A întrebat pe 08.09.2011, la 16:07

buna!!!ce pot sa fac daca mi-am pierdut nr dosarului de inscriere pt primul tur????ms mult
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate