Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

eug.n199

A întrebat pe 04.09.2011, la 06:25

spuneti-mi va rog daca de exemplu ai intrat din turul 1 la universitatea dar fara bursa. poti sa te transferi in alta universitate tot la aceiasi specialitate sau sa depui cerere in turul 2.....dar daca ai intrat in turul 1 cu bursa poti sa te transferi?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Taniusa

A întrebat pe 04.09.2011, la 06:18

Salutare spunetimi va rog pentru elevii care pleaca la colegiu cu bursa treb insotitorii lor sa aiba in cont 500 euro???ms anticipat
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

anna91

A întrebat pe 03.09.2011, la 20:13

Pentru cei care nu au intrat http://www.univapollonia.ro/index.php?option=com_content&view=article&id=93&Itemid=100

Ofera locuri pentru studentii din Rep.Moldova la fara taxa.Este o Universitate Privata din Iasi iar locurile sunt pentru cei care isi doresc o cariera in jurnalism si comunicare.
Răspunsuri: 11 Vezi răspunsuri

cherry_lady

A întrebat pe 03.09.2011, la 19:52

Buna...ajutati-ma va rog frumos...multi spun ca trebuie sa scanezi cererea.. adica cum?? ca chiar nu inteleg.(
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

VikaB

A întrebat pe 03.09.2011, la 19:35

Pot sa aflu in cazul in care am scris in cerere, data de 03.09.2011 cind am complectato si o trimit prin fax cu 2 zile mai triziu,pot aparea ceva nereguli?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

vikkkusea

A întrebat pe 03.09.2011, la 19:27

Salutare, cine poate sa-mi spuna ce discipline se studiaza la marketing ? multumesc
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

blossom

A întrebat pe 03.09.2011, la 18:17

pentru depunerea la viza pt studenti e necesara si dovada de transport sau doar actele indicate in lista??
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 03.09.2011, la 15:39

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

ionlozovanu

A întrebat pe 03.09.2011, la 13:50

http://basarabenisibiu.wordpress.com/2011/09/02/absibiu-te-adopta/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

pasalinicolae

A întrebat pe 03.09.2011, la 13:45

spuneti-mi va rog,cum trimit cererea pt turul 2?prin mail e mai sigur k ajunge sau prin fax?si cum e procedura?printezi mai intai cererea,o scanezi sii apoi o trimiti prin fax sau mail?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

lakrimioara

A întrebat pe 03.09.2011, la 13:39

cine imi poate spune cum putem sa ne informam daka a ajuns cererea pt turul doi???
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

david

A întrebat pe 03.09.2011, la 13:14

Salutare, am si eu o intrebare, recent mi-am ridicat buletinul romanesc cu domiciliul in Romania si am o nedumerire, pot circula in Euorpa, doar cu el, sau e nevoie sa imi fac si pasaport? Intreb pentru ca am auzit o multime de zvonuri care mai de care...dar vreau sa stiu la concret, poate cineva din voi a fost sau se afla in aceiasi situatie, rog sa mi se raspunda.
PS Tin sa mentionez, ca ma aflu in Republica Moldova, si de aici as dori sa ma deplasez in UE. Mercy Anticipat
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

eug.n199

A întrebat pe 03.09.2011, la 12:49

spuneti-mi va rog unde madicina e mai puternica la TirguMures sau la Iasi.Am auzit un zvon ca la Iasi se ia mita..aproximativ ca la Moldova
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

victor_fl

A întrebat pe 03.09.2011, la 11:43

Ce sa fac cu cererea? Unde so depun? In al doilea tur universitatile propun bursa?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

victor_fl

A întrebat pe 03.09.2011, la 11:22

Am gasit ca pentru turul 2 trebuie sa scriu o cerere, comform noilor oferete propuse de universitati. Ajutatima sa gasesc noua oferta propusa de universitati si exemplu de cerere unde pot sa gasesc aceasta informatie. Si va rog cit mai concret!
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate