Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 24.07.2011, la 11:44

salut....poate cineva care va depune la balti sa-mi dea adresa pe skype? sau id de mess? ms frumos
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

eug.n199

A întrebat pe 24.07.2011, la 09:03

salut! spune-ti va rog de pe ce data se poate de depus documentele la ambasada ro?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

natalita_525

A întrebat pe 24.07.2011, la 08:32

Buna! Spuneti-mi va rog copia la pasaport este obligatorie?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

LoreDOM

A întrebat pe 24.07.2011, la 08:30

spune-ti-mi va rog, in cazul in care vreau in Ro la masterat, unde trebuie sa depun actele? la Consulat sau strict la universitate?multumesc anticipat
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

MrDumitru

A întrebat pe 23.07.2011, la 22:09

Spuneti va rog, pentru studii liceale, pe ce data se depun actele?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 23.07.2011, la 22:03

cam sunt putine locuri afisate in metodologie cam 2-3 la o facultate si in cel mai bun caz 10-25,este corecta aceasta informatie ca daca da atunci nimeni nu mai intra acolo la universitate
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

nelion

A întrebat pe 23.07.2011, la 22:00

Cine doreste sa intre la universitatea IL. Caragiale din Bucuresti?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 23.07.2011, la 21:21

cine stie cite locuri ofera fiecare universitate in parte din Romania de exemplu universitatea de medicina din Cluj,Iasi,Bucuresti sau orase mai mici,????/si in care orase sunt mai mari sansele?????
Răspunsuri: 10 Vezi răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 23.07.2011, la 21:03

Stie cineva cind vor fi anuntate rezultatele admiterii in Romania si pe ce site in turul 1????/dar in cazul turului 2??????
Multumesc anticipat
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 23.07.2011, la 20:59

da foaia matricola de unde sa o luam caci eu am doar diploma de bac?????????
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

whitefenix

A întrebat pe 23.07.2011, la 19:46

Spuneti-mi va rog cum totusi se calculeaza Bdom
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

irina.bistritchi

A întrebat pe 23.07.2011, la 19:05

Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

MAGNOLYA

A întrebat pe 23.07.2011, la 18:58

Buna!!!
Poate sa ma ajute cineva cu asa o intrebare: dupa ce primesti rezultatul ca esti admis la studii in Romania, e necesar sa confirmi locul prin depunerea actelor in original. Cit timp avem la dispozitie pentru a confirma locul ( pentru a depune actele in original)???
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

alondra

A întrebat pe 23.07.2011, la 18:20

Buna! poate sa imi spuna cineva,daca cu BAC-ul si Licenta din Md pot sa depun la Masterat in Ro.Va rog mult sa-mi raspundeti careva!!!!
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

cubreacovdima

A întrebat pe 23.07.2011, la 16:31

Salut,cine-i de la cahul,va rog spunetimi skype-ul sau odno vostru,vreu sa ma consult!!!!!!!
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate