Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 22.07.2011, la 22:10

da cazier juridic mu trebuie de facut ?si daca da de care roman sau moldovenesc"?????
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

Lory

A întrebat pe 22.07.2011, la 20:31

..Vrea cineva la Colegiul National'Mihai Eminescu' din Iași?..))
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Taniusa

A întrebat pe 22.07.2011, la 19:29

am auzit ca la chisinau se d la admitere doar pe 3,4,5,6august e devarat???
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

vikkkusea

A întrebat pe 22.07.2011, la 19:08

salut imi poate spune cineva sigur, daca este nevoie de acordul scris al ambilor parinti autentificat la notar.. pentru studii de licenta in RO ?multumesc
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

Lory

A întrebat pe 22.07.2011, la 19:00

Trebuie sa facem copie legalizata la testul Hiv-Sida,sau nu este obligator?)
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

nata12

A întrebat pe 22.07.2011, la 18:47

daka locuiesc in chisinau pot sa depun actele de la balti??
Răspunsuri: 11 Vezi răspunsuri

Nickushor1

A întrebat pe 22.07.2011, la 17:26

Salut! puteti sami spuneti cind este admiterea in Romania sau daca e posibil mai concret data....ms
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

sireoshka

A întrebat pe 22.07.2011, la 16:26

Salut ;)
Am asha o intrebarica, eu am dubla cetatsanie, am pashaport roman, dar depun ka MD, totushi am nevoie de permis de shedere ??? sau daka am pashaportul roman pot sa nu mi-l fak (permisul)...
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Alinutsa

A întrebat pe 22.07.2011, la 16:03

Studii preuniversitare
e nevoie de o declaratie pentru participare la concurs si alta pentru scolarizare in romania si ambele fiind depuse in original?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

whitefenix

A întrebat pe 22.07.2011, la 15:12

Spuneti-mi va rog cum totusi se calculeaza Media Generala de admitere
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

mere_lica

A întrebat pe 22.07.2011, la 14:59

inca o intrebare : as putea scrie pe cerere aceeasi universitate in acelasi oras, in acelasi domeniu cu 3 specializari diferite ??????? multumesc
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

mere_lica

A întrebat pe 22.07.2011, la 14:48

buna , sunt la facultate la ro la cu taxa si as vrea sa stiu dac mai pot face una la buget , as putea da si eu actele la ambasada p-u a mai face o facultate la buget? treb oare sa arat vre-un act precum ca sunt la cu taxa la prima facultate?mc
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

TiNa4kA

A întrebat pe 22.07.2011, la 12:58

Sa dea Domnul sa reusim toti sa fim admisi...succes tuturor!!!
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

ACTIV

A întrebat pe 22.07.2011, la 11:12

salutare la toti!!! cine stiu inde pot gasi repartizarea locurilor pentru absolventii liceelor din romania???
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 22.07.2011, la 08:51

Stie cineva, cu referire la redobindirea cetateniei, daca numele persoanei trebuie sa apara in Ordine Anc, exact in ordinul din ziua in care s-a examinat dosarul? sau nu e neaparat?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate