Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

inguta

A întrebat pe 10.06.2011, la 06:59

Care sunt sansele de a fi admis in bucuresti cu bursa? Snspa Comunicare si Relatii publice. multumesc ..
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

energic

A întrebat pe 09.06.2011, la 17:12

cine poate va rog sa-mi dea lista actelorr necesare pentru a intra la un colegiu din Rom.
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

caliope

A întrebat pe 09.06.2011, la 17:06

Poate sa ma ajute cineva:am depus o cerere pentru extrasul certificatului de casatorie a buneilor,si OSC nu-mi pot elibera actul, pentru ca nu-l gasesc cu anul indicat,mi-au spus sa merg la judecata,,,ce lagatura are judecata aici si care e procedura,ce trebuie sa fac mai departe???
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

romann

A întrebat pe 09.06.2011, la 08:16

ULETIN in IASI si BUCURESTI , COLECTAREA ACTELOR PU DOSAR DEPUNEREA DOSARULUI! I! CAZIER JUDUCIAR ,INVITATII
mess: new_york58@yahoo.com
skype: ramashka203
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Jencik

A întrebat pe 08.06.2011, la 18:19

de ce nu ne mai lasa luam certificatele de nastere de la oficiile de stare civila din tara? S-a schimbat ceva la bucuresti?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Matrioshka

A întrebat pe 08.06.2011, la 12:52

Declaratiile pentru redobandirea cetateniei se pot face si la consulat? Cat costa??
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

americangirl

A întrebat pe 08.06.2011, la 08:15

salut...spuneti-mi cind pot vedea lista 2011-2012 cu locurile la studii in Romania,pt noi,basarabenii...ms
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

butterfly

A întrebat pe 07.06.2011, la 18:17

Salut tuturor!!!! Spuneti-mi va rog, daca absolvesc liceul anul asta in R.M., profil Real, media generala 9.75, si acum dau Bac-ul, ce sanse am sa intru la Drept, in RO(la bursa)? Sau totul depinde de notele de la Bac? Cine e la drept, cu ce note ati intrat? Va rog sa ma ajutati cu raspunsuri.
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

Andy

A întrebat pe 07.06.2011, la 15:59

cine poate sa ma ajute , unde pot gasi lista documentelor necesare pentru a depune actele la Ambasada pentru a intra la Universitate ?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

romann

A întrebat pe 07.06.2011, la 15:19

BULETIN in IASI si BUCURESTI , COLECTAREA ACTELOR PU DOSAR DEPUNEREA DOSARULUI! I! CAZIER JUDUCIAR ,INVITATii. e-mail:new_york58, skype :ramashka203
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

lily88

A întrebat pe 07.06.2011, la 13:55

Buna ziua,
Imi puteti spune,va rog,daca pot depune actele pentru certificat de nastere romanesc la Chisinau,daca sunt cu domiciliul in Romania si cat costa
Va multumesc anticipat pentru raspuns
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

lily88

A întrebat pe 07.06.2011, la 13:54

Buna ziua,
Imi puteti spune,va rog,daca pot depune actele pentru certificat de nastere romanesc la Chisinau,daca sunt cu domiciliul in Romania si cat costa
Va multumesc anticipat pentru raspuns
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

energic

A întrebat pe 07.06.2011, la 13:54

va rog frumos daca se poate sa -mi publicati lista colegiilor de medicina din Rominia ....
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

romann

A întrebat pe 07.06.2011, la 10:44

BULETIN in IASI si BUCURESTI , COLECTAREA ACTELOR PU DOSAR DEPUNEREA DOSARULUI! I! CAZIER JUDUCIAR ,INVITATii. e-mail:new_york58, skype :ramashka203
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

N.A.T.A.L.I.A.1986

A întrebat pe 06.06.2011, la 21:49

spunetimi va rog frumos,am dat dosarul la o persoana sa mi-l depuna,si mia dat nr. la dosar,pe un talonaj care are o stampila pe ia scrie MINISTERUL DE JUSTITIE.COMISIA PENTRU PROBLEME DE CETETENIE.SI MAI SCRIE CU STILOUL(intare nr.3466....din 2010)si atit,va rog frumos spunetimi,aceeasta poate sa fie falsa.si aceea persoana sa nu-mi depus dosarul?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate