Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

kenshin

A întrebat pe 24.09.2011, la 19:30

Buna cine studiaza la Baia Mare la Universitatea de Nord ce limbi moderne se predau???? si cine mai fost admis raspundeti!_)
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

anicika1

A întrebat pe 24.09.2011, la 19:09

salut... eu vrau sa concretizez urmatorul lukru: cum eu pot sa shtiu daca o sa am camin sau nu?? este un nr de telefon .sau ete necesar poate un mail satrimit ..Sut admisa in Cluj la Babes Bolyai in turul II.
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

vilikan

A întrebat pe 24.09.2011, la 17:13

salut, a platit cineva contractul aici dupa care si-a retras actele? cite procente vi sau intors din suma? sps
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

student.md

A întrebat pe 24.09.2011, la 16:52

cum sa confirmam locul la universitate daca viza se face asa greu?cu caminul la fel cum vom proceda?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

Alyona

A întrebat pe 24.09.2011, la 15:50

Buna!Din persoanele care au dat deja pentru permisul de sedere,Pasaportul nostru ramane la ei?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

ninutsika

A întrebat pe 24.09.2011, la 15:40

se duce cineva luni sa depuna pentru viza?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

AABB

A întrebat pe 24.09.2011, la 14:52

Sunt admisa la UAIC Iasi, spuneti-ma va rog,mai trebuiesc alte documente de prezentat inafara de diploma de BAC, foaia matricola si certificatul medical?

Multumesc.
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

eug.n199

A întrebat pe 24.09.2011, la 14:28

salut... spuneti-mi va rog pentru studentii din anul 1 de la UMF Iasi cind trebuie de dus pentru a ne caza la camin pe 27 septembrie sau pe 28?
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

anicika1

A întrebat pe 24.09.2011, la 14:05

Salutik..sunt admisa la cluj la facultatea de psihologie ..vreau sa shtiu si eu mai sunt ceva persoane admise din turul 2 akolo????.... ms anticipat ...
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Lenrock

A întrebat pe 24.09.2011, la 13:51

Salut. SInt admis la Poli Bucuresti la Calculatoare si IT. Se plateste caminul la aceasta universitate??? Si trebuie sa scriu vreo cerere sau sa anunt la facultate ca o sa intirzii pina primesc viza si doresc sa primesc camin??? Si de exemplu daca la aceeasi facultate la ceeasi univer sintem 2 baieti din aceeasi localitatte e posibil sa stam impreuna?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

crinu

A întrebat pe 24.09.2011, la 13:47

Prin repartitia locurilor la Medicina anu acesta pentru Basarabeni, Romanii si'au dovedit caracteristica lor principala:,,A vorbi inseamna una,dar a Face e cu totul altceva"
Au fost vorbe spuse in vint toate promisiunile facute de dinsii...mie personal imi pare rau ca s'a ajuns la asa ceva ((
Răspunsuri: 15 Vezi răspunsuri

tane4ka

A întrebat pe 24.09.2011, la 13:41

Salut... Cineva dispune de ceva informatie referitor la aparitia unei alte liste???!!( si...ce-s cu locurile la Medicina?? poate a sunat cineva la consulat??!( Mrs. anticipat=))
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

andy_b

A întrebat pe 24.09.2011, la 13:39

Salut, am fost admis Ca bursier al statului Roman, in turul 2, la Universitatea Petrol-Gaze din ploiesti la facultatea Inginerie civila, dar insa pe site-ul lor nici nu este asa facultate, puteti sa-mi spuneti daca exista asa facultate la ei, sau daca nu, care e alternativa?, mersi anticipat pentru raspuns.
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 24.09.2011, la 12:37

salut..am fost admisa la Brasov la Drept...este posibil sa fac transfer la Iasi?? cei care au incercat, ati reusit??? ce trebue sa fac....nu vreau sa platesc contractul..vreau sa stiu daca se poate tot pe baza bugetara...ms anticipat
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

VikaB

A întrebat pe 24.09.2011, la 11:43

Este cineva aici care isi face studiile la U.Petrol si gaze din Ploiesti?? am nevoie de careva informatii,daca puteti sa ma ajutati.
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate