Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

smartkolea

A întrebat pe 03.09.2011, la 06:01

buna.probabil a mai intrebat cineva asta si nu am fost atent.daca am fost admis in [primul tur dar nu ma aranjeaza orasul,pot aplica in turul 2?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 03.09.2011, la 00:03

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

danniella

A întrebat pe 02.09.2011, la 20:15

cine pleaca la Sibiu?? cine este la curent cu modul de cazare la caminele ULBS?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

janna

A întrebat pe 02.09.2011, la 19:54

Oameni buni .....au ramas ore numarate ..si totusi cine si unde da.....?????????cineva mai vrea la ARHITECTURA?scrie/ti va rog. aici ...sau scrieti/mi pe skype vre/un mesaj ....jannacika29....As vrea sa analizez sansele reale......de a intra....please..nu va leneviti...
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

kate

A întrebat pe 02.09.2011, la 19:50

Cine a optat sau vrea sa opteze la relatii internationale in turul doi???
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

nitza17

A întrebat pe 02.09.2011, la 19:28

Lumeeee Bunaaa...Cine aplica la Bucuresti la Politehnica?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

tane4ka

A întrebat pe 02.09.2011, la 18:11

Deci, de miine putem depune cererile... Cred ca ati facut o alegere corecta in privinta domeniului, specialitatii.dar si a oraselor.. Si..totusi unde aplicati..?? Succese Tuturor!!!
Răspunsuri: 38 Vezi răspunsuri

nata12

A întrebat pe 02.09.2011, la 18:06

cine depune la administrarea afacerilor si cu ce medie?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

fredi

A întrebat pe 02.09.2011, la 16:29

Cine poate sami trimita cerera Anexa 1? abacadabra@mail.ru
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

fredi

A întrebat pe 02.09.2011, la 16:22

Rugaminte mare! Ajutati-ma cum sa copii cererea din anexa 1 in posta , cum sa o trimit pe adresa electronica? Nu pot sa o copii... Va rog mult..
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

vitalik01

A întrebat pe 02.09.2011, la 16:01

am fost admis la finante la galati si sincer nu stiu ce sa fac.aici in Md la univer nu pre imi place.ce sa aleg??unde este o perspectiva mai mare..??am nevoie de ajutor si pareri.
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 02.09.2011, la 15:38

Trebuie vre-un act cu privire la transport pt deschiderea vizei? sau strict actele anuntate deja? cine a depus azi, cum a fost, care procedura?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 02.09.2011, la 15:35

Se plateste caminul in Ro, daca esti admis cu bursa? in special la bucuresti, snspa?cine stie, rs va rog..
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

milocik

A întrebat pe 02.09.2011, la 15:21

Salut cine stie unde pot sa fac pasaport strain moldovenesc,in chisinau,pe ce strada, imi trebuie acel de urgenta la 6 ore.si daca nus din chisinau pot sal fac la chisinau ? ms
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

dumitras95

A întrebat pe 02.09.2011, la 15:19

Salut! Daca de exemplu certificatul de nastere al insotitorului meu este in limba rusa(chirilica) voi avea probleme la ambasada? Vreau raspunsuri cit mai concrete!!
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate