Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

Pciolka

A întrebat pe 01.09.2011, la 17:55

Am o intrebare catre cei ce s-au orientat m. mult in stiinte economice. Ce parere aveti daca sunt admisa aici la A.S.E.M la buget ,merita sa mai incerc in Romania? Adica diploma in Ro. e m. mai recunoscuta decit cea de aici,din Md. ? Astept sfaturi sincere!
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

AABB

A întrebat pe 01.09.2011, la 17:46

Spuneti-mi va rog, care e adresa de unde pot lua cazier moldovenesc in Chisinau (stiu ca e undeva in centru,dar nu stiu unde precis) si orele de lucru pentru maine.
Multumesc mult!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

ninutsika

A întrebat pe 01.09.2011, la 17:03

cine stie daca apare lista intreaga cu cei admisi in I tur sau daca ramine doar acea lista care a aparut zilele trecute?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

m.c

A întrebat pe 01.09.2011, la 16:44

salut...cine opteaza pt farmacie si ce oras alegeti?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

ariana

A întrebat pe 01.09.2011, la 16:34

Oameni buni, ce inseamna : Dovada gradului de rudenie (original + copie)

- Asigurare medicală de călătorie (original + copie)

- Dovada transportului (rezervare / bilet / permis conducere şi documente auto)

- Dovada mijloacelor de întreţinere, VA ROG FRUMOS EXPLICATAMI, PLEASE.
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

N.C

A întrebat pe 01.09.2011, la 16:29

salut, din cei care sunt deja studenti la Petrosani la economie imi poate spune cineva cum e acolo(invatatura,camin etc)?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

katrin_1974

A întrebat pe 01.09.2011, la 15:28

Spuneti, va rog, in ce consta dovada gradului de rudenie. Credeam ca o confirmi cu ceva acte (certificat de nastere sau buletinul parintelui unde este scris copilul minor, dar se cere original si copie. Va rog mult. Mersi anticipat.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

catea_92

A întrebat pe 01.09.2011, la 14:43

este cineva care doreste sa depuna la medicina veterinara? daca da cu ce medii???????????
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

nextry

A întrebat pe 01.09.2011, la 14:33

Mai am o intrebare . Ce inseamna dovada gradului de rudenie? si de unde o pot lua?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

nextry

A întrebat pe 01.09.2011, la 14:23

Buna! Pentru parinti e nevoie de cazier judiciar? sau nu?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

m.c

A întrebat pe 01.09.2011, la 13:30

sa,poate cineva sa-mi spuna daca noi vom trimite prin e-mail numai cererea de inscriere Anexa 1A sau si documentele ce le-am prezentat si in 1 tur legalizate(in cazul admiterii la universitate)?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

peter_d

A întrebat pe 01.09.2011, la 13:19

De unde pot sa aflu NR. DE INREGISTRARE care l-am primit la consulat cind am depus in TURU 1? Fara el nu se poate de depus in TURU 2. merci
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Alyona

A întrebat pe 01.09.2011, la 13:05

Buna!Opteaza cineva pentru psihologie in Iasi..turu 2?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

demon

A întrebat pe 01.09.2011, la 13:03

cind ne lamurim cu viza asta ca mam saturat?cind o sa fie primirea???va rog raspundetzi urgent???
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

sashio

A întrebat pe 01.09.2011, la 12:47

daca am intrat la Iasi la facultate, pot sa ma transfer la Bucuresti (sau in alte orase) la aceeasi facultate (specialitate)
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate