Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

melinda

A întrebat pe 02.09.2011, la 06:58

spuneti-mi va rog?e adevarat ka kazierul judiciar se face 15 zile?
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

lakrimioara

A întrebat pe 02.09.2011, la 06:55

cine stie unde trebuie de indicat nr de inregistrare din primul tur in anexa1A pt turul doi?????????VA ROG DIN SUFLET
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

doktor

A întrebat pe 02.09.2011, la 06:14

ma lamureste cineva,
ce e cu balada cu 500 euro ?
e adevarat?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

malinqa

A întrebat pe 02.09.2011, la 05:46

cine shtie... diplomele se depun la ambasada sau trebuie de mers in Romania la universitate de depus actele in original???
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

lakrimioara

A întrebat pe 01.09.2011, la 20:13

lasati-mi va rog cineva adresele unde putem trimite anexa1A pt turul doi mersy din suflet
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

lakrimioara

A întrebat pe 01.09.2011, la 19:58

cine stie unde trebuie de indicat nr de inregistrare din primul tur in anexa 1 pt turul doi?????????
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

iziumchik

A întrebat pe 01.09.2011, la 19:18

imi spuneti va rog si mie? sa ineceput turul 2 de admitere? ...am gasit lista cu locuri suplimentare...si nu inteleg nimic...eu vreau sa mai depun odata pentru stiinte politice numai pentru constanta...si in constanta nu se ofera locuri :(((((((( ma ajuta cineva...ce pot face? please ..am nevoie de raspuns
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

cucer_dyxon

A întrebat pe 01.09.2011, la 19:15

cererea o putem modifica? sau o lasam asa standart cum e ea cu doate indicatiile care sunt date acolo?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

valeryu

A întrebat pe 01.09.2011, la 18:40

Spuneti-mi va rog,cind depui actele pt viza si chiar in original la universitate ,certificat de nastere de tip sovietic e Ok sau e nevoie de unul nou,tradus?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

nitza17

A întrebat pe 01.09.2011, la 18:34

Bunaaa..Cine aplica la Bucuresti la Politehnica?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

elena2010

A întrebat pe 01.09.2011, la 18:22

Cine a fost admis la UMF Bucuresti,la Medicina generala?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

malinqa

A întrebat pe 01.09.2011, la 18:17

Cine shtie unde trebuie prezentate actele in original, ce acte sunt necesare si in ce interval de timp???
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

catea_92

A întrebat pe 01.09.2011, la 18:09

in ce orase trebuie de platit cazarea?????? depinde de domeniu??????????? stie cineva?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

vitalik01

A întrebat pe 01.09.2011, la 18:08

imi spune cineva nivelul de studii din galati si in general conditiile de akolo...se merita sau nu???
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

yoyoman

A întrebat pe 01.09.2011, la 18:05

Îmi spune cineva în ce format de transmis cererea de admitere pentru turul 2?
o completez în format electronic sau o scot la imprimanta,o completez de mîna şi apoi o transmit?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate