Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

inguta

A întrebat pe 26.08.2011, la 15:36

Stie cineva la sigur, daca poti sa schimbi facultatea in cadrul aceleiasi universitati?se pastreaza bursa?mersi
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Andrew_boian2003

A întrebat pe 26.08.2011, la 15:28

salut!! spunetimi va rog ce pot sa fac daka am pierdut numarul de la dosar,il pot restabili cumva sau ce pot face? mersi mult!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

americangirl

A întrebat pe 26.08.2011, la 15:16

vreau sa stiu care este calitatea studiilor la univers. Babes-Bolyai shi ce conditii presupune caminele de akolo? ms mult:) Felicitari celor admisi!!!
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

DOMNITA.1.1.11

A întrebat pe 26.08.2011, la 15:00

salut.......felicitari tuturor celor care au fost admisi.......
care este admis la Bacau scrieti........bafta..
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

tania_bby

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:53

heey,felicitari ptr toti care au fost admisi!!!
cine e admis la Bucuresti,limbi moderne aplicate,contactati-ma si incerc sa va ajut cu ce pot : skype tatiana.caldarov
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

black_shadows

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:47

Pentru turul II, vrea sa stiu cine vrea sa depuna la medicina si ce orase si medii ??? Pur si simplu daca tot vom posta aici ne vom ajuta reciproc si sa nu facem greseala sa luptam mai multi pentru un loc !!! Mersi anticipat !!!! HAIDE-TI SA NE AJUTAM !!!!
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

sofia

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:46

cine a mai fost admisi la SNSPA contactati-ma pe skype sof_lar
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

sofia

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:38

salut... A mai fost admis cineva la SNSPA? SI la ce facultati? daca stie cineva mai multe informatii despre conditiile de acolo va rog sa spuneti? cum sunt caminele? mersi anticipat
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Anuta_draguta

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:31

Buna.Cine stie unde se afla lista locurilor alocate pentru turul 2 la studii universitare ???
Si de pe ce data se incep admiterile pentru turul 2????Mersi.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:28

Cine mege la SNSPA Bucuresti? lasati nume skype!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

black_iii

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:26

Felicitari celor admisi!!!
cei admisi la UMF Craiova ma puteti contacta pe mail:black_iii_1991@yahoo.com...
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:24

Daca este cineva student la Snspa bucuresti, rog sa-mi lase numele de skype , as avea ceva intrebari! mersi foarte mult!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

kenshin

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:24

Buna
Felicitari celor admisi _))
am o intrebare cind va fi turu 2 ?_))
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

irka

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:22

salut!cine imi poate raspunde,daca am fost admisa la fara bursa primesc camin sau nu?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

katy_921

A întrebat pe 26.08.2011, la 14:19

Felicitari tuturor celor care au fost admisi!!!
Cei admisi in Bucuresti,daca aveti intrebari ma puteti contacta pe skype catyy_phoebe
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate