Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

ingutza

A întrebat pe 20.08.2011, la 08:59

poate sa spuna cineva sigur cind apar rezultatele???
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

elenii

A întrebat pe 20.08.2011, la 08:48

raspundetimi va rog la o intrebare,daca eu am nascut in rominia acum 3 ani si baiatul meu are certificat de nastere rominesc dar nu are CNP cum putem face sa obtinem CNPul
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

prodanel_92

A întrebat pe 20.08.2011, la 08:16

Intrebare pentru cei care au solicitat specialitatea limbi moderne aplicate: Cind ati depus dosarul, in cerere ati scris si ce limbi moderne vreti sa studiati sau nu?
Răspunsuri: 16 Vezi răspunsuri

aura_ela

A întrebat pe 19.08.2011, la 21:37

salut poate sa-mi spuna cineva cınd vor fi rezultatele admiterii la facultate ın Romania dupa actele prezentate de pe data de 2 august 2011 la Balti
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

vilikan

A întrebat pe 19.08.2011, la 20:29

sorry, intrebarea de mai jos e de fapt un rs pt cineva am inkurkat putin lukrurile :D sooooorry
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

vilikan

A întrebat pe 19.08.2011, la 20:28

sal, siguuuur particip si eu mai ales ca in turul 2 vor putea participa doar cei ce au depus si in primul tur:) asa ca o sansa in plus!!!Orikum bafta tuturor si inca ceva cei kare au depus actele in primu tur asa la "misto" acum bine ar fisa nu mai participe ca sa-i lase pe altii care kiar doresc cu adevarat sa studieze in Romania!!! Toate bune!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

tane4ka

A întrebat pe 19.08.2011, la 19:59

V-ati gindit la faptul ca daca in 1 tur nu sinteti admis...la cel de-al 2-lea veti participa??
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

Byzar_HipHop

A întrebat pe 19.08.2011, la 19:56

In momentul cand ajungem la liceul propriu-zis, ce acte trebuie prezentate pentru inscrierea finala in liceu ?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

liviu11

A întrebat pe 19.08.2011, la 19:07

am o intrebare pentru cei care invata la Iasi la UAIC la facultatea de economie in general si la economia comertului si turismului cum este???/si daca poti sa schimbi specializarea dupa primul an,???Ms anticipat
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

venssyk

A întrebat pe 19.08.2011, la 18:54

de ce documente avem nevoie pentru viza? si pe ce data se incepe depunerea documentelor pentru elevii care au fost admisi la studii in Romania??...va rog frumos scriti raspuns...
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

step

A întrebat pe 19.08.2011, la 18:46

va salut pe toti!!!intrebarea mea suna astfel confirmarea locurilor la universitate are loc pina la 1 octombrie ,cine confirma sau infirma,astept:)
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

dumitras95

A întrebat pe 19.08.2011, la 18:42

CInd ajungem la liceu, trebuie ceva documente?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

prodanel_92

A întrebat pe 19.08.2011, la 15:45

Irinuca, care sunt conditiile de trai la camin? Aveti baie separata sau comuna?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

tane4ka

A întrebat pe 19.08.2011, la 14:00

Ar fi foarte tirziu ca sa apara dupa 1. Si totusi vreua sa sper ca zilele acestea poate vor aparea..
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

mariana123

A întrebat pe 19.08.2011, la 11:39

Am o mare rugăminte pentru cei care au fost deja admişi la studii în România sau abia urmează să fie, indifent că merg la liceu sau universitate. Încercaţi să vorbiţi o română curată şi să scăpaţi pe cât vă permite "conştiinţa" să renunţaţi la rusisme şi la comportamentul de "adevăraţi moldoveni". Poate aşa vom reduce întrebările de genul: "Este adevărat că românii se comportă foarte urât cu moldovenii" sau de nume gen "Mariancik", "Pussy" "Taniusha" etc, etc. Baftă la toţi!!!
Răspunsuri: 17 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate