Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

roman.v

A întrebat pe 21.08.2011, la 18:43

pe ce data se face viza pt liceeni din romania?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

sofia

A întrebat pe 21.08.2011, la 17:52

salut.. a dat cineva la asistenta sociala si sociologie in Bucuresti si Cluj?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

doyynitza

A întrebat pe 21.08.2011, la 16:47

turul 2 va fi....????
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

vlad91

A întrebat pe 21.08.2011, la 16:39

A dat cineva la medicina - Brasov ca prima optiune?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

nelion

A întrebat pe 21.08.2011, la 12:49

A dat cineva la Cinematografie si Media?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

ingutza

A întrebat pe 21.08.2011, la 12:40

spuneti-mi va rog cine a dat la medicina in iasi...bucuresti si brasov?????????????????????????
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

galateanu.dan

A întrebat pe 21.08.2011, la 08:10

salut cine sunt studenti la galati rog sa ma ajutati care este orarul autobuzelor este autobuz tur retur in aceiasi zi
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

tatiana07

A întrebat pe 20.08.2011, la 22:31

am o foarte mare nelamurire.....pt a aplica la masterat ce trebuie sa fac?am sunat la universitatile din ro(la indemnul cuiva)si de-acolo nu am primit nici un raspuns.....un sfat ceva....va multumesc...
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

bass

A întrebat pe 20.08.2011, la 21:50

Caut colegi/colege de apartament.
Camera mobilata pentru 2 pers (1 pers = 75 euro)
Toate conditile sunt !

Mai multe detali :
MD- 069 168 373 (Valentina)
RO- 075 17 27 652 (Andrei)
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

dimcikG

A întrebat pe 20.08.2011, la 19:36

salutare tuturor..cine a depus actele la Sibiu la Stiinte sociale politice...si cu ce medie?????
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

milsami

A întrebat pe 20.08.2011, la 18:51

salut,,,am o intrebare si rog ajutorcaci nam mai inteles nik concret pina la moment,,,,deci super am fost admis la colegiu in romania,ok acum mai departe cum procedez pentru a obtine viza ,,cind?cum? si unde?trebuie sa ma adresez pentru a obtine viza aia ?si dc documente am nevoie precis ,,,,va rog cine stie ceva ,,,ajutatima!!!
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

whitefenix

A întrebat pe 20.08.2011, la 15:56

Scuzati de intrebare nu la locul ei dar...ajutati daca puteti


Seturile de carti vor fi eliberate in conformitate cu ordinul de inmatriculare la prezentare buletinului de identitate.

Ordinul de inmatriculare de unde sal iau?
E vorba DESPRE CEI ADMISI LA TESTIMITEANU.
Răspunsuri: 15 Vezi răspunsuri

AltSoft

A întrebat pe 20.08.2011, la 13:52

Este o data oficciala precisa cand vor aparea Rezultatele admiterii la Facultate???
Răspunsuri: 16 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 20.08.2011, la 12:59

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

speed.snake

A întrebat pe 20.08.2011, la 12:33

Salut...
daca am invatzat limba Engleza si Germana in liceu...ce as putea sa fac ca la universitate (LIMBI MODERNE APLICATE) in loc de germana sa studiez spaniola...exista asa posibilitate?

and btw....care ati pus la limbi moderne aplicate,ce orase ati ales?
Răspunsuri: 15 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate