Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

mihaela111

A întrebat pe 08.07.2011, la 18:32

As vrea sa stiu daca pentru a fi admis in Iasi,(Stomatologie)trebuie sa dam examen de admitere,in cazul in care avem pasaport roman.Va multumesc!!!
Răspunsuri: 17 Vezi răspunsuri

smartkolea

A întrebat pe 08.07.2011, la 17:17

pe ce data incepe depunerea actelor de admitere la universitatile din Romania pentru studentii din Basarabia?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

david

A întrebat pe 08.07.2011, la 16:20

buna, cine stie care e programul la starea civila sectorul 1 pentru a te programa sa iti ridici certificatul de nastere, am inteles ca are program si duminica, cine e la curent? Va Multumesc
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Cris_e

A întrebat pe 08.07.2011, la 16:16

Cine doreste sa aplice la medicina...ce medii aveti si in ce orase doriti sa aplicati??
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

Cris_e

A întrebat pe 08.07.2011, la 16:14

Spuneti-mi va rog...daca anul trecut s-au acordat 800locuri pentru basarabeni pentru ciclul I(licenta)...de ce in lista celor admisi sunt 1000 si ceva?...si asta fara cei admisi in turul II.....au fost adaugate locuri pe parcurs?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

david

A întrebat pe 08.07.2011, la 16:06

buna, cine stie care e programul la starea civila sectorul 1 pentru a te programa sa iti ridici certificatul de nastere, am inteles ca are program si duminica, cine e la curent? Va Multumesc
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

sweet_melody

A întrebat pe 08.07.2011, la 15:38

salut,admiterea pt Universitatile din Romania se incepe pe data plasata pe site-urile universitatilor sau pt basarabeni nu sunt valabile aceste date?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

petru14

A întrebat pe 08.07.2011, la 13:17

salut, poate cineva sa ma informeze, dac am terminat studiile universitare in RM pot sa fac masteratu in rominia sau bursele sunt date doar pt cei ce au terminat universitatea in rominia?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

mihaelab

A întrebat pe 08.07.2011, la 13:10

Cand incepe admiterea? Ca nu se specifica in metodologie.
Merci anticipat.
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

romma

A întrebat pe 08.07.2011, la 11:40

Buna ai nevoiie de buletin romanesc ? te pot ajuta eu!!! skype : ramashka203
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

david

A întrebat pe 08.07.2011, la 10:25

Salutare!! Cine mai este programat luni (11 iulie 2011) si cu ce merege sa isi ridice certificatul de nastere de la Starea Civila Sector 1 Bucuresti?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

darkshine

A întrebat pe 08.07.2011, la 08:26

Asta e varianta finala a metodologiei????dc pe edu.ro nu este???kind o sa fie cifra de skolarizare?ms
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

milsami

A întrebat pe 08.07.2011, la 07:36

salut ,,,vreau sa fac studii liceale in romania ,,imi spune cineva unde pot vedea la ce institutiii sunt acordate locuri anul asta ,,,,mersi anticipat!!!!
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

david

A întrebat pe 08.07.2011, la 06:48

unde opresc autocarele, microbuzele de pe ruta Chisinau-Bucuresti in Bucururesti?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

david

A întrebat pe 08.07.2011, la 06:48

Buna! cine e la curent, se poate circula pe la toate vamile cu actul precum ca ai depus juramantul fata de romania(foaia aia galbena)?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate