Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

inguta

A întrebat pe 06.09.2011, la 08:26

E adevarat ca trebuie sa verificam numele nostru pe site-ul consulatul cu privire la primirea vizei? ce e posibil sa nu o deschida? cine stie,va rog...ms
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

El-AAsi

A întrebat pe 06.09.2011, la 08:23

Salut , imi spune cineva mai trebuie viza daca am adeverinta de nastere Romana?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

vikkkusea

A întrebat pe 06.09.2011, la 07:31

Hey lumeeee si-a fact deja cineva viza pentru studenti . Spuneti-mi si mie a mers copia listei provizorie sau trebuie sa asteptam lista aprobata prin Ordin al Ministerului Educatiei? ms
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

emi-lia

A întrebat pe 06.09.2011, la 05:16

De unde se ia formularul de viza tip D ? Ti-l dau la ambasada ?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 06.09.2011, la 01:08

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

leantza

A întrebat pe 05.09.2011, la 21:38

am si eu o intrebare : se poate de ales 3 specialitati diferite din acelasi domeniu???
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

catea_92

A întrebat pe 05.09.2011, la 20:40

hai ma nu mai datzi la IPA :D
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

nicuactiunea2012

A întrebat pe 05.09.2011, la 19:18

spuneti-mi va rog daca am pierdut foita ceea de la consulat care e cu nr.dosarului cum pot recupera numarul?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

blossom

A întrebat pe 05.09.2011, la 18:23

va rog ajutati'ma cine stie,se poate de transferat la univ din ro de la o specialitate la alta in cadrul aceleeasi facultati???si dak da cind e posibil transferu..???
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

catea_92

A întrebat pe 05.09.2011, la 18:18

salutare, mai este cineva pt ingineria produselor alimentare?
Răspunsuri: 22 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 05.09.2011, la 18:09

Ce acte inafara diplomei de bac mai sunt necesare pt depunerea in original la univ din ro?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

Taniusa

A întrebat pe 05.09.2011, la 17:46

salutare spunetimi va rog in cite zile se va deschide viza p/u elevi???merci
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

glucida

A întrebat pe 05.09.2011, la 17:32

este cineva ce studiaza la muzica, in akademia de muzica GH. DIMA din cluj, as vrea sa intreb desse situatia din kamine.
ms.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

glucida

A întrebat pe 05.09.2011, la 17:24

lume, cine a depus aktele pu viza la balti? De unde ati luat acea *kopie a Ordinului minirtrului edukatiei?* e vorba de acea lista a studentilor admisi in seriunea augurt 2011?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

anna

A întrebat pe 05.09.2011, la 17:01

salut! spuneti-mi va rog cine stie adresa din Iași unde pot sa perfecteze pasaportul basarabenii cu cet. româna. va rog mult! si daca stiti si programul de lucru (in ce zile lucreaza, orele de munca) pot trece vama doar cu certificatul de cetațean sau am nevoie de titlu de calatorie? nu am probleme când intru înapoi in r.Moldova? in deosebi daca nu ma întorc in aceeasi zi!? mersi anticipat
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate