Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

ariana

A întrebat pe 31.08.2011, la 12:02

nu shtitzi oameni buni daca am fost in cl 9 la romaniea shi mam intors , pot eu acum sa intru la universitate ?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

doyynitza

A întrebat pe 31.08.2011, la 11:48

in turul 2 pot participa cei care nu au depus dosarele in turul 1?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

saseed

A întrebat pe 31.08.2011, la 11:17

cine stie cind apare lista cu rezultatele cumplete la turu 1
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

lilik

A întrebat pe 31.08.2011, la 11:09

la cei cu bursa le trebuie 500 euro petru viza?
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

N.C

A întrebat pe 31.08.2011, la 09:32

buna!...am si eu o intrebare la cei ce au optat p.t economie si nu au fost admisi. ce medii aveti, ce facultati ati ales si in care orase ati depus?! ca sa stiu care sunt sansele mele in turul 2.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

eduard

A întrebat pe 31.08.2011, la 09:31

pentru adric...si cu permisul de sedere mi l-am facut l politie si am platit 120 euro..
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

eduard

A întrebat pe 31.08.2011, la 09:22

salut...poti sa de pui fara nici o problema la facultati private si este mult mai simplu...pt k si eu l fel am depus asa...
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

ariana

A întrebat pe 31.08.2011, la 09:14

Oameni buni, cineva din elevi si-a facut viza, sau stie cineva cind trebuie de dus la ambasada pentru a o face? Va rog sa-mi raspunde-ti cit mai repede daca puteti, Please
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

ingutza

A întrebat pe 31.08.2011, la 09:05

a gasit cineva pe undeva metodologia pt admitere turul doi la facultate??????????????????????????????
Răspunsuri: 20 Vezi răspunsuri

Alyona

A întrebat pe 31.08.2011, la 09:02

Buna!Cine stie cand o sa apara metodologiea pentru turul 2,si daca se incepe de azi?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 31.08.2011, la 08:19

spuneti-mi va rog, cei de la universitatile din ro,la care am fost admisi, rezerveaza locuri in camin pt noi, sunt la curent? care e procedura, cine stie..???mersi
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

milocik

A întrebat pe 31.08.2011, la 07:53

Salut spunetimi va rog cam pe unde se afla Str.Iacob Hincu?si daca miine (1 sept.) o sa lucreze ceva? ms.
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

vova432

A întrebat pe 31.08.2011, la 05:50

Totusi unde pot gasi metodologia pentru turu 2, sau ceva imformatii despre turul 2
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Ferakle

A întrebat pe 30.08.2011, la 21:45

Salut, cine poate sami rs la aceasta intrebare, daca depun acum in septembrie documentele n Romania la contract, si totodata si la noi la ambasada aceiasi universitate si respectiv aceleas specialitati, si daca intru la contract,si totodata prin concurs la ambasada la buget la aceasta univer, ma trece la buget sau ramin la contract?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

ariana

A întrebat pe 30.08.2011, la 20:26

pentru dumitras95: Acel certifat inseamna ca pentru viza, tu ai nevoie de certificatul tau de nastere tradus in limba romana adica nu in limba rusa sau cherilica sau sa cum scrie pe el urss, el se face la biroul notarial.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate