Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

demon

A întrebat pe 23.08.2011, la 05:57

cind o sa apara info despre vize ...shi cind o sa trebuiaska sa le facem???
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

bla_bla

A întrebat pe 22.08.2011, la 20:44

daca poate sa ma ajute cineva...nu intzeleg ...in lista ku repartizarile am fost admisa ku media de 7.76 pe cind media de admitere la mine este de 9.16.....nushtiu care e problema......sau poate ei calculeaza altfel...ms
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

tatianaursu82

A întrebat pe 22.08.2011, la 20:30

A depus cineva la relatii internationale: Constanta, Bucuresti, Cluj?
Răspunsuri: 12 Vezi răspunsuri

bla_bla

A întrebat pe 22.08.2011, la 20:24

vreau sa concretizez ceva....au aparut rezultatele admiterii sau inka nu, ca nu mai inteleg nimic
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

dumitras95

A întrebat pe 22.08.2011, la 16:13

Cum si de unde pot obtine cazierul juridic si asigurarea de calatorie?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Tiran

A întrebat pe 22.08.2011, la 11:55

Salut
Poate cineva sa-mi spuna pe ce data pot sa dau documentele la contract in Rom?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 22.08.2011, la 11:34

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

valkyrya91

A întrebat pe 22.08.2011, la 11:05

In al II-lea tur pot participa numai acei ce au participat in I tur???si cind va fi perioada de admitere in cel de al II-lea tur??
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

dumitras95

A întrebat pe 22.08.2011, la 09:36

Salut! Începând cu ce data secţia consulară primeşte solicitări de vize pentru elevii bursieri şi pentru părinţii însoţitori? Si ce documente sunt necesare pentru ?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

galateanu.dan

A întrebat pe 22.08.2011, la 09:01

salut catre studenti din galati care este cea mai facila cale de a pleca pina in galati sa pleci de dimineata shi peste zi sate intorci inapoi sau poate stie cineva masini ocazionale mercy.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

ACTIV

A întrebat pe 22.08.2011, la 08:30

copilul meu a picat bacul in Romania, stie cineva cum sa procedam mai departe, ca sa putem anul viitor sa mai incercam?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

VikaB

A întrebat pe 22.08.2011, la 07:53

Poate cineva sa ma ajute?ce documente sunt necesare pentru a deschide viza in Romania(mentionez ca nu pentru studii) ci pentru vizite peridioce.Invitatia o am deja, care sunt restul doc ?pe site-ul ambasadei am cautat si acolo figureaza doar doc mai serioase,in schimb cele de genul copie la buletin,pasaport nu prea am vazut.Am si sunat intracolo,insa se pare ca doamna nu avea chef sa-mi vb..(((
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

crinu

A întrebat pe 22.08.2011, la 07:45

Salutare.....a depus cineva la Medicina in Tirgu Mures,Iasi si Bucuresti?merci anticipat;)
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

gabi

A întrebat pe 22.08.2011, la 06:23

Stie cineva cind vor fi postate rezultatele admiterii la facultate?
Dar al 2-lea tur va fi??????
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Clara

A întrebat pe 21.08.2011, la 19:16

Cine a mai depus la St. Economice (Finante)?
In ce orase si ce medii aveti?
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate