Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

PiSLa

A întrebat pe 02.08.2011, la 11:01

Cine stie cum se completeaza fisa de inscriere pentru studii preuniversitare ? id meu de skype : crazys_soccer plz help :)
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

mere_lica

A întrebat pe 02.08.2011, la 10:32

salut , are cineva media 7,... care vor de depuna actele pu studii la ro , sau toti aveti de la 9-la 10 ???
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

mya

A întrebat pe 02.08.2011, la 09:41

A intrat cineva la o facultate cu predare intr-o limba straina?Daca da atunci cum,pentru ca citisem undeva ca trebie sa sustii un test.Ms
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Alinutsa

A întrebat pe 02.08.2011, la 09:40

Cod oras+cod liceu sau colegiu...de unde le luam ?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

mariana123

A întrebat pe 02.08.2011, la 09:15

Cine-mi poate spune unde pot găsi repartizarea pe locuri în universităţile din România, adică lista completă. De exemplu, în oraşul cutare se oferă ... locuri la economie. Mulţumesc!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

PiSLa

A întrebat pe 02.08.2011, la 09:04

Cine stie cum se completeaza fisa de inscriere lasati un id de skype sa ma ajutati cu ceva ...
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

rotari

A întrebat pe 02.08.2011, la 08:59

anul acesta am auzit ca basarabenii care se duk in ro nu vor repeta anul (9) corekt sau nu varog spunetzimi>>?????
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

tane4ka

A întrebat pe 02.08.2011, la 08:49

Buna..as vrea sa adresez o intrebare tuturor celor ce au depus deja actele la Balti..Sint confuza in privinta actelor care sint necesare la admitere, pentru ca in metodologie scrie una,iar multi spun cu totul altceva.E nevoie de certificatul de acces in colectivitate sau nu??!si ce fel de adeverinta medicala se cere..?? de aceasta simpla(o86?).. Trebuie sa avem cereri cu noi..sau ni se da acolo pe loc??! SI inca ceva..am auzit ca e nevoie de acordul unui parinte in scris?? Multumesc anticipat...!!!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

ludmila_11

A întrebat pe 02.08.2011, la 07:50

cind se incepe anul de studii (universitate)? 1 octombrie?!
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

ludmila_11

A întrebat pe 02.08.2011, la 07:36

care e situatia la chisinau?!
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Crys_Tyna

A întrebat pe 02.08.2011, la 07:35

Ce fel de foaie matricula??
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Pollynush

A întrebat pe 02.08.2011, la 06:14

salut
cine poate sa-mi dea vreun link cu model de foaie matricola pt gimnaziu,adica pt clasele V-IX??? va rog mult,urgent daca se poate!!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

iriadna

A întrebat pe 02.08.2011, la 05:49

buna, nu am cum sa obtin foaia matricola, cum credeti are rost sa depun fara ea, doar cu anexa din diploma de bac?
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

valik

A întrebat pe 02.08.2011, la 00:14

cum careadeti, eu de la sud am depus dosarul la nord voi avea probleme?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 01.08.2011, la 20:58

pentru informatii mai rapide intrati pe chat-ul asta:
http://www.facebook.com/groups/249159458437309?ap=1
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate