Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

dymcik

A întrebat pe 01.08.2011, la 19:57

salut... spune-ti vă pe ce dată se începe al doilea tur la România..??? merci mult
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

mya

A întrebat pe 01.08.2011, la 19:21

spunetimi va rog pentru xerokope la pashaport care pagini kite pagini shi care anume trebuie de xeroxat
va multumesc mult
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

Serii

A întrebat pe 01.08.2011, la 18:51

Spunetimi Varog .De ce acte am nevoie ca sa depun la universiatile din Romaniea,
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

TiNa4kA

A întrebat pe 01.08.2011, la 17:56

da totul a fost sooper
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

valik

A întrebat pe 01.08.2011, la 17:43

si totusi, este o problema daca cineva de la sud depune dosarul la nord?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

TiNa4kA

A întrebat pe 01.08.2011, la 17:36

Iuhuu am dat azi dosarul...uff deam astept rezulatatele :D
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

mihaela111

A întrebat pe 01.08.2011, la 16:57

Salut!Cine a depus deja...ce fel de foaie matricola ati avut?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

dymcik

A întrebat pe 01.08.2011, la 16:40

salut... spune-ţi vă rog cînd vor fi rezultatele admiterilor 2011 în Romînia, şi pe ce dată şi începe al doilea tur? merci mult
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Pavel5

A întrebat pe 01.08.2011, la 16:35

Spuneti-mi va rog in cazul daca sunt de origine de la nord,as putea depune dosarul in Chisinau deoarece la moment ma aflu aici?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

Alinutsa

A întrebat pe 01.08.2011, la 16:10

Intrebare pentru cei care au depus..stidii preuniversitare..
comisia de admitere a cerut doua declaratii sau una..si daca doua care sunt ele?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 01.08.2011, la 14:37

salut..care au depus deja...am nevoe de ajutor.....va rog scrieti-mi pe skype adriana_trofin sau pe mess adaiulica@yahoo.com ms mult
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Creatsa

A întrebat pe 01.08.2011, la 14:30

Bună! vreau să aplic pt limbi moderne aplicate și am citit in metodologie că se face o probă de aptitudini…aveți vreo idee cum,cînd și unde se face?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

natyff

A întrebat pe 01.08.2011, la 13:18

salut, din cei care ati depus deja dosarul sau care cunoasteti, cine poate sa ma ajute, am nevoie cand depun copiile legalizate sa prezint originalul la documente, ms anticipat!
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 01.08.2011, la 13:09

salut.....din cei care deja au depus....spuneti-mi va rog...am foaia matricola cu notele dar nu sunt calculate mediile...ce fac? a. pot sa completez eu jos pe copia legalizata
b. pot sa completez eu jos pe original si sa legalizez din nou
c. trebue sa cer de la liceu o alta foaia de matricola si sa o legalizez....ms anticipat
Răspunsuri: 13 Vezi răspunsuri

mya

A întrebat pe 01.08.2011, la 11:32

Daca am depus actele pentru admiterea din vara si am confirmat-o,pot sa mai depun actele pentru sesiunea din septembrie(daca va fi)?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate